radioaktivne oziarenie ludi........

Príspevok v téme: radioaktivne oziarenie ludi........
milovna

no ludia,uz nam ziadna pomoc nepomoze :-(viem ze myslim negativne,ale snazim sa nemysliet na to,ale sami povedzte ze nam nic neomoze.radioaktivita ostane vzdy v atmosfere a pomali a isto sa bude roznasat do vsetkych stran.je to hrozne a ja som sa chcela dozit dobrej 90-tky a uzit si svoje vnucata.mrzi ma to,ze nas to postihne :-(

mataBB

vies co napadaj si inych ludi...ked chces tak pis k teme a nevyjadruj sa ku mne...cau..nebudem komentovat tvoje prispevky, takze sa nemusis namahat este nieco pisat

mataBB

jajka hlavne ze ty si napisala ze nechapes co pisem..a ked ti to napisem polopate tak este ja som za debila..zaujimave

mataBB

alle pre mna je nepochopitelne to, preco to komentujes ked si ty tak strasne nad vecou...a neviem co ta je do mojej diskusie s inymi ludmi...

mataBB

no sak a ja som ti na to napisala ze my to nebudeme mat nikdy, my nebudeme mat ani to, co naozaj potrebujeme...oni si tam taketo veci mozu dovolit, my si nemozeme dovolit nic..neviem co je na tom nepochopitelne

jajka001_

neviem o com vlastne točíš :) ja som napisala, ze okrem japonska to asi nikto na svete nema (ze kazdy ma vlastny merac), takze ak by sa to stalo kdekolvek inde, oni maju urcitu vyhodu voci celemu svetu. ale nechaj tak, neries to radsej :)) ja nikoho a nic neporovnavam

mataBB

alle ja som narazala na osobne merace ziarenia o ktorych pisala jajka...narazala som na to, ze japonsko je vyspela ekonomika a my nemame ani na to, co potrebujeme...ale hlavne ze mame na drahe auta a drahe kancelarie nasich politikov...a mne nemusis rozpravat o eknomike a ekonomii, ja ju studujem

a nemusis sa bat, nemam muza...nepotrebujem sa vydavat pocas studia na vysokej skole