Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hlien,palenie hrdla a zalahnute ucho:((((

Príspevok v téme: hlien,palenie hrdla a zalahnute ucho:((((
Tinqa

Dobry den,

mam 20 rokov a v minulosti som nezvykla byt chorá, no ale toto co sa deje poslednu dobu je nieco strasne. Pred dvomi mesiacmi, som chytila akysi virus podobny chripke. vylezala som to doma tyzden, mala som tri dni vkuse teploty paraleny nezaberali.. ak dobre pocitam bolo ich 9 za tie tri dni co som ich pobrala. Po troch dnoch som sa konecne vedela pohnut z postele, tak zacali bolesti hrdla, a samozrejme hlieny a na koniec fukanie nosa. nejako som to vylezala, vypotila... ale potom, mi odrazu zalahlo v pravom uchu. Nebrala som to vazne.. sak to prejde nie?nie!

ubehli dva mesiace od chripky, moje ucho je odvtedy citlive na zimu, vietor atd. a prislo to tu zas! ale tentokrat nachladenie... zacalo to nevinne, prvy den sa mi krasne zapalili dutiny uz som citila ako sa hlieny pripravuju , a na druhy den to bola hroza des, hlieny stekali po hrdle v noci tak, ze som sa dusila vlastnymi hlienami ci slinami. Ten hlien nieje ani zlty, ale priesvitny! Uz sa budim aj na to,ze placem. z nicoho nic sa mi pustaju zly z oci. Dalsou zahadou je to moje ucho, ktore mam zalahnute a ked si zivnem, stale tam citim cosi ako skripe... kichanie takisto patri k tomu....nos ma svrbi, uz ani fukat nemozem lebo ma zacne svrbiet to co mam robit? je to alergia? k lekarke ist nemozem, pretoze ju mam stovky kilometrov daleko.... som zufala :((((((((

prosiim pomozte mi, uz neviem co mam robit. Hlavne s tymi priesvitnymi hlienami ako mi stekaju po hrdle, a dusim sa z toho.

dakujem za rady :(

Sajková

Prosim vas uuž 3dni mam ale tyžden zalahnute v uchu a neviem čo mam robiť.ani dvoje ušne kvpaky mi nezabrali.A neviem či mam isť na vyplach uší?A bola som chora možno z toho a nič na prave ucho nepočujemm ked je zalahnute.Prosim.Dakujem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

hlien,palenie hrdla a zalahnute ucho:(((( - Fórum - ZDRAVIE.sk