MOJ MATURITNY SLOH PRESIAHOL MAXIMALNY POCET SLOV..PROBLEM?

george303

Inak ludia ako sa to vlastne pocita z testu je zvlast znamka a zo slohu zvlast alebo to potom stoho urobia priemer alebo ako vysvetlite mi to ...

lost

ja som mal brutalne stastie, ze somdostal temu "list kamaratovi" lebo NIC ine by som nevedel "instiktivne"napisat (domysliet stylistiku atd) a hento totalne ze freestyle :D

timkaaa

ja som písala z nemčiny 200 slov :D a tiez sme mali 180 max, uvidi sa ci to uznaju ale boli by velmi hlupy ked nie :)

george303

hahaaa... mat vase problemy :D Ja som do toho slohu z angliny napisal asi iba 20 slov kedze som do skoly chodil iba uplne minimalne a to co som vedel z angliny som uz zabudol :D Takze mam istotu ze som to urobil za 5 a spoliham sa nato ze na ustnych ich ukecam na 3 :D

jankaaaaa :)

Ja som maturovala v 2008 roku a u nás to bolo tak, že ak sme mali viac slov, tak učitelia čítali ten slov len po tamaď ako bol povolený limit...ďalej ich to nezaujímalo...a aj tak sme všetci zmaturovali a to sme maturovali z Acka :))) Takže tak či tak sa báť nemusíš :)))

lost

my sme na Sj MUSELI zapisat minimalne 3 strany. to som neskutocne roztahoval a pisal blablabla. to bolo pre mna vzdy narocne pisat dlhe slohy s pointou :D
za to som dostal lahko nad 40%
ale na to sa nikto nepyta cize "presiel som" 'zmaturoval som' :D