MOJ MATURITNY SLOH PRESIAHOL MAXIMALNY POCET SLOV..PROBLEM?

ana_bella

U nas sa to nestrhava. Ja som to napisala na celu tu stranu co tam bola plus dva riadky pod spodnym riadkom. Ale mala som esej cize B2. A to som este skracovala to co som mala povodne :/ Na slovine som zapisala tiez cely ten priestor 3 strany :( musim sa naucit pisat menej aa. Aku temu ste si vybrali na SJ?

0vecka

mna tym dost nastvali ja osobne som sa an aj trafil do poctu slov a mal som menej bodov aqko ludia co to prekrocili aj o 100% si myslim ze lahsie sa napise dobry sloh ak mozes pisat kolko xces.... u nas sa nic nestrhavalo a to bolo pred 5timi rokmi

hassy

nechcem strašiť, ale ja som maturovala dva roky dozadu a viem že spolužiakom strhávali body ak presiahli/nedosiahli maximálny/minimálny počet slov :/

LETICIA

ja mam tiez 203, alebo 200 neviem :-D a ani to uz neriesim a nebudem preto stresovat a nespat po nociach, vobec som sa nebala a myslim, ze to dopadlo lepsie ako som ocakavala.

ta3

wow, urobila som sa o 5 rokov mladsou, v 77 som skoncila VS, maturovala som v 1972, este raz, upokoj sa, vsetko bude v poriadku, uvidis

ta3

Stress, zbytocne sa nestresuj, ja som maturovala v 77 roku a nemam tusenia o terajsich kriteriach pri hodnoteni, ale si myslim, ze skolstvo nemoze byt zase az tak postavene hore nohami, aby trestalo za dlhsi sloh, ved to svedci iba o tom, ze si v anglictine lepsia ako priemer, ze mas slovnu zasobu na viac ako sa vyzaduje, osobne si myslim, ze by mohlo viac negativne zavazit, keby si nedosiahla pozadovany pocet slov, takze sa ukludni

bibi123

STRESSS-never vsetkemu, to su len reci.. ved aka by to bola hanba pre skolu, keby niekto prepadol pri pisani slohu, aka by to bola vizitka ucitelov???

STRESSS

Ale počula som že vraj jednemu dievčaťu z anj neuznali sloh lebo mala cca 200slov.Jééžiš ja asi dostanem infakt!

lost

ja som myslim ze mal menej ako sme mali mat (v 2007) a dostal som 90% cize asi to nebudu brat az tak katastrofalne..