potrebujem surne schudnut v bokoch,brucho a zadok!! :(

Príspevok v téme: potrebujem surne schudnut v bokoch,brucho a zadok!! :(
lusiana

ahojte.potrebujem pomoct s chudnutim hlavne na BOKOCH trosku na brusku a zadok..velmi ma trapia pod pasom take tukove vacky.velmi by som si zelala to dat dolu do 2 tyzdnov pretoze za dva tyzdne mame v skole plavanie a nemozem sa ukazat v plavkach ako nejaka bomba..obmedzila som moju lenivost a pazravost..miesto toho aby som sla do skoly busom tak idem peso cca 20 minut a spat ..ked mam cas tak si idem zabehat..toto robim asi 3 tyzdne a vobec ziadna zmena..niekdo mi aj povedal ze to robim zbytocne ze to sa mi len spravia svaly.neviem co je na tom pravdy ale uz mam zly pocit z toho aku mam postavu. vopred velmi dakujem za pomoc

janka

mila LUSIANA naozaj je to nemozne.casom sa ti postava fimormuje ale ze dva tyzdne urite nie.skus kremy napriklad sprchy a telovy od enia dermacol.ja sa poom citim velmi super.neviem ci ponom chudnem to urcite nie ale vidim ze to daco robi.skus a uvidis.

123456

nemozne!!! ece keby si povedala do 2 mesiacov, tak tam by som mozno povedala oka... ale skor do leta... ale nie do 2 tyzdnov... nemozne... za taky kratky cas vyformovat postavu.... jedine zeby si si ten tuk dala odsat... radsej na to chod pomaly a postupne a tak aby sa ti to uz nevratilo v potobe jojo efektu.... pitny rezim, zmena stravy a cvicenie... nic ine nepomoze...