Tmavy vytok

Príspevok v téme: Tmavy vytok
XEM

Ahojte, s priatelkou sme mali chraneny styk asi pred 2 tyzdnami. Na druhy den po styku mi povedala ze pocas sexu ju ku koncu trosku zabolelo akoby som narazil na krcok maternice a nasledne na ten druhy den mala taky tmavsi vytok asi 4 dni. Teraz pred 6-timi dnami mala mat menstruaciu ale meska jej. Ale priznaky ako bolest vajecnikov mala a aj taky ciry vytok ktory mava pred menstruaciou ale ta este stale nedosla. Mohlo to byt tym ze po tom styku jej 4 dni vytekal ten vytok? a teraz zato nemoze dostat menzes?DIKI

mataBB

mas len 11 rokov..este mas cas...vytok je ok...treba sa utierat odpredu dozadu a pit je treba kazdopadne, nie len v spojeni s menzesom, aspon 2 l denne

kirushqa

dobry den chcem sa spytat moze kazde dievca dostat menzes?? ja nemam ani niake choroby ktore by to mu zabranili..Mam 11 rokov.. dostavil sa mi aj vytok (ked sa idem umyvat mam aj nieco biele na nohavickach) a mamina mi stale hovori ze malo pijem a zle sa utieram!!! neviem ci to je pravda...prosim odpiste!! dakujem za pochopenie

nnnn

ahoj ved kupte si test.. tehot.. stojí do 3 eur.... a ja si myslím že nie ak ste mali kondom tak neboj nebude tehotná ale nech ide lekárovi aby nemala ťažkosti ked je prechladnutá al.ebo tak :) tak pekne sa majte a nech je zdravá

XEM

No tak mam ju rad :) a vidim ze aj ju to trapi ze preco este stale nema menstruaciu. Som normalne uz aj premyslal ze ci nemoze byt tehotna ale ked sme mali kondom a nepraskol a ani nijako k tomu nemohlo dojst. A o to horsie ze ma ist za tyzden ku gynekologovi a chcela mat uz po menzese ked bude u neho, sak si to vies predstavit. Takze urcite len nejaky zapal alebo nieco takeho, tehotenstvo urcite nie?

nnn

hehehehe :D :D :D je vidieť že si chalan :) ale pekne že sa takto staráš o priateľku :).... jednoducho baba má každý deň nejaký ten výtok.... pri sexe je vlhka... a to že mala tmavý výtok... a bolia ju vaječníky môže byť že je prechladnutá alebo má zápal.... a ak má väčší výtok ako zvyčajne tak môže mať infekciu... nech uričte zájde za lekárom....

mna bolievali vaječníky... mala som väčší výtok... a stále som mala špinenie také tmávé... a nakoniec mi lekár gynekolog našiel ranku na krčku maternice a infekciu... a tak som sa vyliečila a už je to všetko ok :)