Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

mali

Ahojte baby ja som tuto dietu uz drzala velakrat no nikdy som nedosla na druhy den stale vecer som sa napchala.. skusila som ju znova od minuleho pondelka a skudla som 4 kilka kedze robim namahavu pracu dnes som sa uz musela najest poriadne lebo som nevladala .. ale kedze ti kila sli dole sialene rycho od zajtra zacinam zas od 1 dna a dufam ze to vydrim az dokonca alebo aspon tie 5 kila dam este dole ...tak kto zacina od zajtra drzim prsteky.... :)

Miriama11

Ahoj, ako vam ide chudnutie? asi sa nedockam odpovede, ale tak ked raz zacnem pisat do diskusie, tak do kym existuje, budem tu pisat, to je moje pravidlo. Hoci sama tu budem :)
Moj ciel bolo 5 kil, teraz zrejme uz 8 :) velmi rychlo idu tie kila hore, kazdy druhy den pol kila naviac, a nejem vela. Kazdy den rano zacinam, a vzdy podvecer porusim :)
Takze od pondelka zacinam, bola by som rada ak by sa ku mne niekto pridal ! lahsie by nam to slo :) A dnes si davam zavazok uz len mat mliekovy den do vecera :)
Drzte sa a pridajte sa ku mne! Pojde nam to lahsie.

Miriama11

Ahoj,
ak pridete sem opat sa podporovat :) tak napiste ake ciele mate. moj ciel poslednych 5 kil a budem mat svoju vysnivanu vahu :) asi za mesiac sa mi to nepodari, aby som si "uzivala" leto chuda :)
Drzte sa a ozvite sa tu !! podporujme sa no tak! Tak dobre nam to slo! Tany, Silviag.

Miriama11

Bobojjjj dakujem, spravila som statnice.Takze od nes oddychujem :) V nedelu idem na dovolenku, takze nebudem tu pisat dlhsie.Ale dakujem velmi pekne, ze si drzala palce :)
No jasne, treba zacat jest 150g hocicoho :) je to vsetko o porciach.a snazim sa kazdy den sportovat, takze u mna je to aj o sporte :) no tak od pondelka sa drz :)
Ja sa budem snazit dietovat na dovolenke :) Nemam rada ked mi trci velke brucho z plaviek :) Zatial sa drz. vsetky sa drzte :)

bobojjjj

ooooo tak držim palčeky Miriamka,neboj to je formalita ja som ich absolvovala pred tromi rokmi a pohoda.....ano mohla by som pohnut dole vaha ale to som nenapisala že jem normalne tak asi preto to už dole nejde ale začnem zas trošku striedmejšie jest od pondelka hadam dam dole do polky jula na tych 69,9 hehehhehe ale nebude to už 7O a vyššie vieš aka budem rada fuuuu aj na dovolenku hadam pojdeme:-))))))ešte raz drž sa a píš

Miriama11

Bobojjjj stale lepsie ako by si priberala,je dobre ez ti stoji vaha! :) ale uz by sa mohla pohnut smerom nadol :)

Drzte mi palce, zajtra mam statnice, konecne to budem mat za sebou, dufam, ze dobre dopadnu :).

Ako sa vam dnes darilo?

bobojjjj

ahojte kočky........ano dnes bolo parádne ja teplo možem a veľmi takže som bola dnes vycapena vonku chytať bronz...bohviečo nejem ale odvtedy ako som sem napisla ako mi vaha padla dole .....ani sa nepohla stale je to tych 74,8 až 75,8 musim dat dole aspon tesne pod 70kg a budem ako tak na tom......dufam že dva tyždne sami to podarí...všetkym vam držim palce aby ste boli pekne ..........

Miriama11

Ano mamky su vzdy najzlatsie :) u mna to vidi cela rodina, len mam pocit, ze to hovoria, aby ma motivovali :)

Ked sa mam priznat niekedy som mavala depky kvoli postave :( vsetci mi vraveli, ze mas vsetko tak preco si smutna, zmier sa s tou postavou. Ako som teraz troska schudla som stastnejsia.Ja viem, ze ludia niekedy maju ine starosti, horsie ako nejaka postava, ale mna to trapilo, lebo od svojich 15 rokov som ju stale riesila. Ale toto leto chcem si svoj sen splnit :)

Asi viete o com hovorim, myslim, ze kazda z nas si chce toto leto splnit sen.
A nechcem, aby to bolo tak, ze raz ked budem mat o 20 rokov viac si poviem, ze som strasne hlupa, ze som neschudla pred tymi 20 rokmi a ze som sa skryvala ako sa dalo. Ved nemame 30 alebo dokonca 50 kil nadvahu. Tak uz musime s tym kočky skoncovat!

Takze kto dnes porusil dietu, nevadi, od zajtra to musime dokazat, aby sme to raz nelutovali :) Drzte sa.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3 - Fórum - ZDRAVIE.sk