Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Miriama11

Ahoj vsetky chudnuce,
tak ako ste dnesok zvladli? Tany, Slimka, Muska, Silvag?
Dnes bolo priserne teplo a bude horsie :)ja viem.. Drzim vam palce, aby ste do rana nic nepojedli :) a rano, aby ste mali vysnivanu vahu :)
Inac ako vnima okolie vase zmeny vo vahe? Cim viac ludi vas pochvali, tym viac vas to bude motivovat :)

Slimka

Čaute kočeny, som rada, že sa Vás tu zrieba.. ja som včera večer bola von, dali sme si pár drinkov a už to išlo, fajne sme sa napapali a dnes mám +0,4 .. ale nevadííí veď to do zajtra spálim a padlo mi to vhod :)

Tany

Mirka cez víkend ak budeš mať čas a bude pekne aj ty sa budeš čľapkať.... základ už mám dlho, aj včera som bola na kupku

Miriama11

Ahoj Slimka, to poznam, ked som sa najedla vecer vela a vaha mi stupla. :) ale to vobec nevadi, lebo ak budes dodrziavat striktne dietu na druhy den, tak budes mat menej o 0,4 menej a este mozno o nieco viac :) drzim palce :)

Tany jak ti zavidim :(, my mame tiez bazen, ale voda v nom nie je a ani nemam cas :) Ale treba nejaky zaklad chytit pred tym ako ides na dovolenku :)

Tany

Ahojte kočky tak ako vám to ide na dodržiavam bazén máme postavený tak sa už len čľapkať v ňom keď je také krásne počasie :)

Slimka

Čaute kočeny, som rada, že sa Vás tu zrieba.. ja som včera večer bola von, dali sme si pár drinkov a už to išlo, fajne sme sa napapali a dnes mám +0,4 .. ale nevadííí veď to do zajtra spálim a padlo mi to vhod :)

Slimka

No je mi jasné, že to nebude trvať len 2 týždne ..pre istotu ani na tú dovolenku nepojdem :-D ..verím, že s Vami to vydržím ..a keď budem mať slabú vôľu tak prídem sem :)

Slimka

No je mi jasné, že to nebude trvať len 2 týždne ..pre istotu ani na tú dovolenku nepojdem :-D ..verím, že s Vami to vydržím ..a keď budem mať slabú vôľu tak prídem sem :)

Miriama11

Ahoj vsetky, prisla som vas podporit aj dnes. Dnes bude dlhy horuci den, tak musime vydrzat!!! Bude nam to pripominat, ze je teplo a ze coskoro budeme nutene sa vyzliect do plaviek :) Niektore mozno v horucave nemaju chut jest a niektore naopak :) Drzim Vam palce, ja sa budem pariť v izbe a ucit sa :) Caute

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3 - Fórum - ZDRAVIE.sk