Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Miriama11

Tany super, aj ja sa chystam, mozno uz za tyzden, len treba dobre last minute najst :) Tak dufam, ze najdem a pojdem :)

Tak drzim palce dnes vsetkym chudnucim :) Tany, Silvag, Muske nech vydrzime, aby sme boli pekne a stihle na dovolenkach :) Hlavne ja nech vydrzim, lebo sa len teraz prezieram :)

Miriama11

Dakujem ti Silvag za radu! :) Ako ti ide dalej dietovanie? :)
Tany dufam, ze vydrzis dietovat tento vikend :) Lebo cez vikend je to najtazsie :(
Slubuju 30 stupnov, takze som zvedava aky bude tento vikend :)
Moje statnice sa blizia, takze jem vsetko co mi pride pod ruku :D Som zo seba sklamana, ale co uz narobim :)

Chystate sa dievčatá niekde na dovolenky toto leto? Niekde k moru?

Musska

Ahojte este raz:) mile spolubojovnicky. Tak sa tesim, ze ste este tu. Uplne sa mi pripomenulo ako sme spolu zacinali... Este Tany, Silvia .... Aj ja som sa rozhodla, ze sa k vam pridam. Uz dnes som sa chcela, ale v praci obed - tak som porusila. Zajtra zacnem natvrdo a hadam sa mi zadari. Mne vaha stoji, max kolise 1 - 2 kila. A teraz dam dolu tie dalsie :)

Tany

silvia ďakujem moc krásne, budem potrebovať podporu a dosť veľkú síce som odhodlaná už skončovať s kilami poslednými tak idem na to nech aj umriem od ,,hladu" :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3 - Fórum - ZDRAVIE.sk