Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Miriama11

ahojte, sice si pisem sama so sebou :), ale mate dolezitejsie starosti, ale tak napisem to, urychlene potrebujem podporu, lebo ma opustaju sily :) jedla by som a jedla :) vy skusenejsie, ktore ste drzali tuto dietu dvakrat a viackrat mozno poznate tie pocity :) ani poriadne nie som hladna, ale pazrava :) pomoooc

Miriama11

Ahoj Tany, mozno si porusila, ale nie tak ako ja, ako keby som nejedla tyzden :)no nic dnes drzim cely den mliekovy den, takze sa uz zajtra tesim na ine jedlo. Ty od zajtra zacinas mliekovym?

Miriama11

ahoj, musim to napisat, porusila som dietu dnes, sposobom za aky sa hanbim :) naozaj.. nechcem zase napisat, ze zacinam od znova v pondelok. musim zacat hned zajtra! neda sa neporusit, ked je vikend, vari sa ach jaj. dufam, ze vy ste dopadli lepsie ako ja.

Tany

Ahojte Silvia s toho si nič nerob ja som mala tiež na večeru jahody sme oberali na záhradke tak som si spravila menšiu zmenu, no bez cukru :))

Miriama11

Ahoj, Silvag to nevadi, aspon stalo to za to? :) ach caka nas opat dlhy den :)
hm takze moj ubytok vahy doteraz len 2,4 kg, s presnym dodrziavanim a kazdodennym sportovanim(behanim) :) viac ani nemohlo ist, kedze pred zacatim 13 dnovej diety som uz dietovala a schudla som nieco.Takze po mliekovom dni mi slo pol kila len dole.Takymto tempom nedam 3 kila dole za 2 tyzdne :) Ale aj tak drzte mi palce!.
Tak zatial sa drzte Tany, Silvag a Ivka!

Silviag

Dobré ránko kočky,
dnešné menu máme celkom super,teším sa naň.Včera som to zvládla dobre,len som trošku porušila.Kúpila som jahody plný košík pre deti,ale aj ja som si dala jahôdky s cukrom a zmrzlinou.Pekný deň....

Miriama11

Ahoj vsetky chudnuce,

dnes na mna prisla kriza :) strasnu chut som mala na sladke. Drzim tu dietu 9 dni a ani raz som neporusila, ani dnes, ale ta chut aka bola :( . Drzi ma ciel- za 2 tyzdne schudnut 3 kg( hmm asi nerealny ciel, uvidime). Ale naozaj ten zivot nie je taky krasny, ked si nemozes dat na co mas chut :)

Ako vam to slo dnes? Vydrzali ste? Drzte sa, blizi sa cas dovoleniek :)
Ivka super, ze si to zvladla, aspon si teraz oddychnes :)

Silviag

Ivka gratulujem.........uži si to......Mne sa tiež darí a v robote mám veľa roboty tak niekedy aj pozabudnem na jedenie . Dnes idem rodinke variť plnenú papriku a tú ja veľmi milujem.Držte mi palce.A večer me mäso.Teším sa.....

Tany

Mirka to ja viem, no najlepšie je pre mňa že nemám čas myslieť na jedlo len keď budík zazvoní tak viem že treba ísť jesť :)) to mi veľmi pomáha

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3 - Fórum - ZDRAVIE.sk