13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

ivka_611

dievčatá ďakujem strašne moc že ste držali palce :) som slečna bakalááááár :D najviac sa teším :D:D
ako pokračujete v diéte? dúfam že sa vám darí :)

Miriama11

Ano je to mozne Tany, ze nie si hladna, lebo ani ja po mliekovom nie som, kedze sa mi stale stiahne zaludok :) za to teraz, by som zjedla vsetko :)

Silvag ano to je problem, ze ked varis celej rodine :( ved ja len vidim co moja rodina si vari na obed cez vikend a ked si este predstavim, ze ty to musis varit a este musis ochutnavat ci je to dost slane, atd. :)

Mame skoro dalsi den za sebou, dufam, ze zajtra bude pokles na vahe! drzte sa!

Tany

Silvia tu som tu, ja som neni vôbec hladná až mi je to divné, ešte máme pred sebou jedno papaníčko a druhý deň za nami :)

Silviag

Miriamka neboj aj to bude.Ešte si uži pokiaľ môžeš....Už budú len starosti ale aj radosti. Ja som do druhého pôrodu bola vždy chudá ako mladá 20 ročná som mala 50 kg aj s topánkami a teraz na starosť musím ísť na diety´.A horšie je na tom to,že ešte musím celej rodinke variť a koštovať. Pekný den držkajte sa ja už idem s roboty domov za rodinkou.Tany kde si?

Miriama11

Ahojte,
Silvag, to je dobre, ze mas dve dcery, mas niekoho kto ta podporuje, lebo synovia by ta mozno nepodporovali :) Mna podporuje cela rodina, lebo si myslia ze som tucnejsia, ale nechapu ma ake je tazke vydrzat tu dietu a preto sa s vami delim o moje pocity :)nemam este manzela ani deti.

Tany, dnes som velmi hladna, mozno je to aj tym pocasim, take depkarske pocasie :)

Tany

Ahojte kočky ja tiež necvičím momentálne lebo mám pohybu doma viac než dosť, no chystám sa začať :) už sa teším na ďalší chod, pocitujete hlad?

Silviag

Ivka zajtra na teba budem moc a moc myslieť a držať ti všetky palčeky.
Miriamka ja mám ešte aj staršiu 17 ročnú druháčky na gympli.Je v pohode a veľmi mi pomáha.Pre mladšiu sestričku 9ročnú je ako jej druhá mama. Sú veľmi zlaté a robia mi len radosť. Staršia chce ísť na medicínu za zubárku.Takže učenia má vyše hlavy. Aj tebe budem držať palčeky.Pekný deň a teším sa na ďalší chod jedla a to zeleninku a spravím si hlávkový šalátik so sladkokyslou vodou. Mňam....

Miriama11

Ahoj Silvag, Tany, Ivka a ostatne, dnes nas caka dalsi den dietovania :)
Zajtra ma Ivka statnice, myslime na nu a na mna myslite koncom juna ked ja budem mat statnice.

Silvag ano ked mas dcerku a zahradku tak to staci, ja teraz stale len sedim a ucim sa, takze potrebujem sportovat.Ubytok na vahe nemam vysoky, ale napisem po 9. dni, po mliekovom a budem dufat dovtedy zazraky :)

Drzte sa dnes!

Silviag

Ahojte kočky.Prvý deň za nami o hodinu ďalší chod.Miriamka ja nešportujem, mám pri dome malú záhradku,skalku a malú dcérku.A keď sa ti mám priznať,ani by som nestíhala chodiť niekde cvičiť.
Majte sa a držte sa....