Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Miriama11

Tany a Silvag som rada, ze vam to ide.
Mna caka o hodinu maso, uz neviem vydrzat.

Som sa vas raz davnejsie pytala, ze ci sportujete popri diete?

Tany

Ahojte kočky tak ja som si nachystal apráve druhé mliečko a je mi super práce mám vyše hlavy tak nemám čas myslieť na jedlo :)

Silviag

Ahojte kočky moje. Tak prvé mliečko mám za sebou a zatiaľ sa cítim super.
Tany a ako si na tom ty?
Ivka gratulujem.....
Pekný deň...

Miriama11

Tany drzim palce a aj Silvag nech zvladnete mliekovy den a potom celych 13 dni :) nic nie je krajsie ako sa rano postavit na vahu a vidiet ubytok :)

Ja idem zajtra na 6. den. celkom to zvladam, ale nie som pripravena na bliziaci sa mliekovy den, uz teraz mi je zle :)

Tany

Mirka ja papám každé 3 hodiny no tie porcie niesu nejaké malé... ale zajtra začínam a už teraz sa veľmi teším :))

Miriama11

Ivka, ano da sa schudnut, aspon ja som chudla. ale nie tak rychlo ako som chcela. ale jedla som vsetko okrem sladkosti ( len zmrzlinu) a bol to podobny jedalnicek ako mas ty.
Len ak by som mohla poradit, tak spagety alebo len polievka by stacila na obed.A na veceru skus nieco "delene" to znamena maso so zeleninou, alebo len ryza so zeleninou, alebo nieco take.

Ale je mozne, ze neschudnes hned, lebo si tak malo jedla, ze toto co si dnes jedla je mozno viac a preto bud ti bude stat vaha alebo nieco priberies.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3 - Fórum - ZDRAVIE.sk