Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

ivka_611

myslíte že pri pravidelnom 3hodinovom jedení malých porcií sa dá schudnúť,aj keď to nebude zrovna najzdravšie?
príklad dnešného jedálnička:
10:00 : musli s bielym jogurtom a 3marhule
13:00 : rajcinova polievka so smotanou a spagety s morcadellou
16:00 : jablko
19:00 : zatial neviem čo,ale niečo bude :)

Miriama11

Tany ved ja viem, ze si ju drzala, ved uz od marca 2011 ako vidim hore :) ja len som pisala to, ze naco drzis tuto dietu, ked dokazes jest male porcie jedal kazde tri hodiny :) ja to nadokazem a preto musim drzat tuto dietu :)

Miriama11

Ano a podla mna aj uz si mozno navyknuta jest kazde tri hodiny a mozno to co si tak tazko schudla ti nedovoli v case ked nechudnes sa "prezierat".
Mozno ze aj schudnes takymto sposobom a nemusis ani drzat tuto 13 dnovu :) Ale zase ide to rychlejsie 13 dnovou.

Tany

mirka ja sa najem tak ako vždy.... teda každé 3 hodiny po troške ono to aj preto už nejde tak ľahko dole ako pred rokom.. ale vydržím :)

Miriama11

Tany este zajtra si nieco dobre daj na jedlo, nieco co ti bude chybat potom 13 dni :) a tych 5 kil das dole! :)

ja mam dnesny den celkom uspesne za sebou, ale tak este mam 4 hodiny pred sebou :) ale je smutne, ze sa tesim uz na zajtrajsie ranajky :)

Miriama11

ahoj ivka, dobry vysledok, ale asi mas pravdu treba sportovat. Aj ja sa snazim teraz behavat, tak uvidime aka bude moja vaha po 13 dni. Drzim palce na statniciach , mna cakaju az koncom juna.A ked pises, ze sa po 13 dnoch najes, tak co ti najviac chybalo pocas tych 13 dni? :)

Silvaq a Tany ako sa mate?

ivka_611

tak mne dnes končí 13. deň :) konečne. zhrešenia boli len minimálne. váha klesla o 3,5 kg. išla dole len ten prvý týždeň,kým som sa aj hýbala,potom už nie,keďže som celé dni len presedela na zadku nad knihami. ale zajtra sa konečne najem :D cez prázdniny by som chcela znovu 13 dní,už aj s pohybom,no uvidím ako to vyriešim keďže v robote nemôžem jesť každé 3 hodiny...no nejak to vymyslím. ale vám držím palce v pokračovaní ;)
a nezabudnite na 6.6. :) mám štátnice tak silno na mňa myslite O:) Ďakujem :)

Miriama11

Ahoj Silvag, dakujem celkom sa mi dari :) vaha sa pohla, som rada, ale stale si vravim kazdy den potom, ze uvidim na druhy den, ci sa mi nieco nevrati na vahe :)

Jooj deticky.. tak treba vymsliet nejaky program a pohladat ci nie je v nejakom muzeu pre ne vytvoreny ak si z mesta alebo v kulturnom dome. A ten vyletik im treba slubit na druhy den ked bude pekne.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3 - Fórum - ZDRAVIE.sk