Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Silviag

Ivka, Miriamka ako sa vám darí?
U nás strašne prší.... a práve na MDD.Deti sú veľmi smutné,lebo mali ísť na výlet......

Silviag

Ivka aj ja ti gratulujem k schudnutiu....Ach jaj aj ja chcem tak schudnúť. 6.6. si určite na teba spomenieme všetky, ty si šikovná a určite to zvládneš....

Tany

ivka gratulujem, ja potrebujem dať dole 5kg tak dúfam že to zvládnem :) a dám dole
Silvia už mám aj ja vytlačený no nemám ho na chladničke aby chlapi nevedeli....

ivka_611

ahojte :) no ja už mám dneska 11 deň :) ale v 9. som trošku porušila.malo byť len mlieko,no mala som aj ovocie :/ ale nemyslím že by to nejak moc vadilo. blížili sa mi moje dni,tak som rada, že to nebola čokoláda + budúci týždeň mám štátnice, tak sa aj celkom čudujem že ešte nezajedám stresy. inak keby ste 6.6. nemali čo robiť,prosím myslite na mňa silno O:) ďakujem.

a inak dole mám už 3,7kg

Tany

silvia ja nemám žiadne výhovorky teraz mám voľno tak mi to vyhovuje, vytlačím si jedálniček vacapím na chladničku a je to :) už sa teším moc moc moc

Miriama11

Silvaq, ty mas 40 a 65 kil? tak ja v 40rokoch budem chciet mat taku vahu :)vazne. super. Ale tak viem ze sa urcite citis zle, ze mas trocha nadvahu, ale podla mna zeny okolo 40 a mozno aj vekovo starsie, lepsie vyzeraju ako tie vychudnute zeny.
Zacala som byt hladna ked si napisala o tom mäsku so zeleninou :) inak ty sportujes popri diete? Viem, ze je tazke si najst cas ked sa musis starat o rodinu.

Silviag

Tany tak začíname od pondelka a žiadne výhovorky ideme naostro....
Miriamka neboj budeme vás určite podporovať - teba aj Ivku.A vôbec ako sa jej darí už sa dlho neozvala.Na opekačke si budem dávať pozor,budem jesť iba mäsko a zeleninku. Miriamka to mi hovor,že teraz po 40tke idú ťažko dole kg. Veď pred 8 rokmi som ešte mala 52 kg a teraz úctihodných 65. A nie a nie to dať dole. Krásny deň vám všetkým a držkajte sa........

Miriama11

Zeny,takze my ostatne budeme do pondelka bez podpory tu na internete? :)
Aj ja som mala grilovacku pred 4 dnami a to bol taky spustac žrania, ze som zjedla vsetko co som videla :) Takze Silvaq dufam, ze nepriberies vsetko :( lebo tazko to ide dole, ale naspat to ide rychlo :)

Ivka, bobojjj dufam, ze sa drzite. Hlavne Ivka, lebo mas pevnu volu :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3 - Fórum - ZDRAVIE.sk