Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Miriama11

ahojte, vidim, ze uz dlho ste tu nepisali :) zrejme, ani nie je o com. nedari sa chudnut :( nevadi. o tom to je to dietovanie, ze raz sa dari a raz nie... tak ale vzdy si musime povedat, od pondelka zaciname :) drzte sa a dajte vediet ako ste prezili tento tyzden :)

Nicolla

Čaute baby.. Diétu držím už druhý deň..:-)) No to mliečko, každú 1,5hodinu...Fúúú..ale držím sa, teraz si idem kúpiť tie sušené slivky..:-)) a vám to ako ide už druhý deň,? držte mi palce, aby som do piatku vydržala.. ináč baby.. vy držíte tú 5-dňovovú alebo 13-dňovú diétu?? Držte sa mi krásne..

ivka_611

jasné že to zvládneme :)
inak baby ako to riešite keď vstanete neskôr? vynecháte to prvé jedlo úplne? alebo si to nejak posuniete?

Silviag

Ahoj Tany a ostatné chudnúce kočky.Ja tiež dnes začínam znova,lebo sme mali rodinnú oslavu prvé sväté príjmanie dcérky Terezky a samozrejme sme piekli kačky a tomu sa nedá odolať.Takže dnes mliečko. Držím palce ....

ivka_611

aj ja som dnes začala :) musím to vydržať! aj keď som momentálne straaašne hladná :D ale nevadí. za chvíľku bude mliečko :)

bobojjjj

Tany....Nikoll....možem sa k vam pridat ani ja som nezvladla a som od pondelka doma tak skusim sa dat nato.......aspon tych desat dat dole.....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3 - Fórum - ZDRAVIE.sk