13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Miriama11

ahoj Krupka ako? uz si musela urcite tolko schudnut, ved citam tu, ze poctivo dodrzujes, len tak dalej :)uz si sa vazila? drzim palce.teraz je teplo, takze mozno mame aj menej chut jest :)

Silvaq a ty?ako vazenie? jak to zvladas, ked nemozes vsetky potraviny jest? dokedy sa tak obmedzene budes stravovat?

Tany a ty? ja dufam ze si uz vyzdravela a ze oddnes zacinas :)samozrejme ak uz nechudnes od pondelka :)

no a mne cez tyzden zistili problem so stitnou zlazou, takze som zacala brat tabletky, tak ma to rozhodilo, lebo som citala o tych tabletkach, ze zeny priberaju :( takze cakam kazdu chvilu kedy sa to uskutocni a bude to pravdou :( sice nedrzim vasu dietu, ale podobnu, co sa tyka mnozstva jedla, ale nie postupnosti.

Musime vydrzat, ved dnes je vonku 28 stupnov a my nemozeme do nekonecna sa schovavat za nohavice :P :)alebo to len ja nemam sebavedomie na spravnom mieste? :) drzim palce !!!

Tany

Ahojte ja som ešte stále chorá tak nič moc.. no budúci týždeň pevne verím že budem Ok a budem môcť začať, zatiaľ vám držím palčeky

Silviag

Ahojte kočky ako sa držíte? ja som troška musela obmeniť dietu,lebo doktorka mi zistila začiatok dny. Opuchli mi členky a tak nesmiem určité potraviny a hlavne mäso, ktoré tak milujem.Vždy poviem,že zo všetkých zákuskov mám najradšej klobásky.Ešte som sa nevážila ale nohavice mám volnejšie.A ako sa vám darí.......

krupka

ahojte kočky???ako???..no ja celkom o.k.držím zatial poctivo a dokonca dnes som zabudla na olovratn a večeru taka som unavena ako pes makala som na dvore sadili sme tuje zajtra tiež pokračujem takže ani nezbadam ako mi zas prejdeden a mam zajtra už 8 den takže len ovocie a zeleninka mnaaammmm pa a piste mi

krupka

Tany....ahoojj,mrzí ma že si ešte chorá,možno pokym vyzdravieš ja budem mat 75kg a začneš na tej istej vahe chudnut ako ja .....teši sa i ked pochybujem že 4 kg dam dole.....za chvilku....teraz tým nemyslim že chcem aby si bola čim dlhšie chorá to v žiadnom pripade len sa lieč pekne moja......:-)))))))))))))

krupka

Tany nemyslela som to doslovne cica nežer presne tak napisala si pravdu treba jest,ale pozor na tie potraviny.....pokračujem uspešne v diete normalne sa sams zo seba tešim ale strašne mi pomahate začo vám dakujem Tany,Mirka a Silviag......Silviag ty si o den skor začala ako ja ale už teraz sa tešim ked si napišeme kolko sme dali dole kg.a ty Tany???už si fit???začala si už s dietkou?