Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Tany

krupka áno 4x 13 dnovú, a vydržala som stanovila som si cieľ a išla som za nim nech sa nede čo sa deje, pila som 2l čaju denne, a stále som niečo robila len aby som nebola pri chladničke :) Teraz som si kúpila v lekárni na hrdlo tabletky no to je iný grc som si dala dnes zeleninu, nemám žiadnu chuť nič, som len žula ani som nevedela čo hnus! Už nech som zdravááá

krupka

si zlatá Tany ...:-))))práve som doslova zožrala 2 vajíčka skoro som sa zadrhla hehehe už som od tej piatej bola fest hladná a ešte som k tomu robila za dve velikánske tácky jednohubky a kokosový medovník mňaammm ked som ho máčala v tej čokoláde a kokose .....viešako som na suchu preglgala ?brrr tak to bola skuška ja som totiž nenormálne na sladké ja by som ani mäso ani chlieb nemusela mať ale sladké kedykoľvek...a vieš čo mi pomáhalo odolať?? no toto pismenkovanie a ked si mi napísala že si dala 15 kg dole!!!!!za aký čas si to dala dole??? 4 krát 13dňovka???čo robíš ked dostaneš vlčí hlad???je to strašnééé..keby sme tak nečali navštevu už by som sa len bachla do postele a spala aspon by som nebola hladnááá,ani malu som nedala dnes spať na obed 2,5ročnú tak by sme hned spolu zachrneli....:-))))

hahaha

ach, preco si ludia volia vzdy zlu a tu jednoduchsiu cestu?? -ani zivot neni jednoduchy... preco radsej neprenechate chudnutiu viac casu??? kazdy by chcel schudnut bez namahy a cim skor...ludia - radsej volte zdravsiu stravu a pohyb!!! a vysledky sa dostavia - za trochu dlhsi cas - to ano- ale zato ucinne a nenabehnu tie kila hned spat...a navyse zlepsite si vlasy, nechty, plet a cele telo...

hahaha

13 dnova dieta??? no uz len z toho vyplyva, ze je absurdna, neucinna. akurat posramotit organizmus a schudnut??? no schudnes ale jedine tak vodu...a behom 2-3 tyzdnov priberes naspat...take "diety" su na nic

krupka

Tany ,ak sa smiem opýtat ty si preboha kolko mala kil ked si začala chudnut.....pišeš že si schudla 15,koliše ti to len + - 2kg a ešte chceš 1O??fuuu poriadne davaš zabrať svojmu telu...aj ja som Z 80 mala minuly rok v auguste 69 ale potom samozrejme všetko hore naspäť takže moje telo ešte väčší šok zažíva,:-)))))

krupka

Tany....to ste vydržali 4krat za sebou 13 dnovu??? to ste ako zvladli???to sa mi zda nemožné!!ja budem rada ked vydržím vkuse tých 26 a uvidím kolko dam dole nepočítam s tym že pojde dole tych 8 ale stači mi aj 5kg na začiatok po prvých 13tich dnoch...už ti je lepšie???maš chripku??tešim sa ked sa pridaš k nam :-))))

krupka

jojo baby moje ako ste ma potešili:-))))))a už som dnes zúfala bo som hladná ale ako to tu čitam hlad ma prešiel ...no Silviag Tany a Mirka pekne ste dali dole kilečká budem sa snažiť aj ja mam za sebou skoro druhy den a zatial som ok len ked pijem kavu toči sa mi hlava potom ale to je v pohode....Mirka ...aspon dufam že si mi to ty pisala s tou delenou stravou mam ju rada tiež len ja robim tu chybu pri nej že jem len rano a o druhej a potom nič preto sa stalo niekolkokrát to že ma obžerstvo chytilo večer a bolo po diete ty ani nemusíš tolko chudnuť ako ja mam momentálne 80,9 a mam len 168 takže je už nutne dat niečo dole...keby mi bol niekto pred tromi rokmi povedal že budem takto vyzerat asi mu neuverím mala som vtedy 57 kil to sa žilo baby moje:-))))))teraz iba odkladam a prekladám veci,ktoré pokym schudnem ani už nebudú moderné takže tažkéééé ale hadam vydržim aspon tych 26 toby bol rekord na 13 dnovej a potom by som prešla na 90 dnovu Mirka máš deti? si skoro ako ja čo ma teši .....ja mam32 rokov ...a ešte by som sa chcela spýtať ked mam zeleninu tak tých 10dkg v surovom stave to mi je jasne ale ked nemam po ruke niečo čerstvé tak čo papáte??zavarane?či mrazené? a kolko toho?zatial sa majte pppppaaaaa

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3 - Fórum - ZDRAVIE.sk