Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Miriama11

ano ano vyhovorky :) ale nevadi, no ja uz nebudem drzat 13 dnovu dietu, ale prejdem na dukanovu, lebo po 6 dnoch 13 dnovej diete som neschudla takmer nic :) 13 dnova sa mi pozdava viac ako dukanova, ale nesla mi dole vaha, tak skusim inu.
ale budem tu pisat a podporovat ta krupka :) len nebudem s tebou az tak sucitit. ja uz som bezradna, prechadzam z diety na dietu :)

Tany kolko si schudla? spokojna? :)

krupka

mne to tu pomaha ked si tu čitam vaše prispevkyja som skusila aj dukanovu ale vydržala som8 dni vaha išla paradne dole ale vkuse jesť to iste brrrr ...potom som všetky povytlačane recepty strhla z chladničky dole abolo po dietke lepšia je už potom delena ale najprv by som rada 13dnovu po 2 razy za sebou a keby som mala dole aspon za 26 dni 10 kg dole tak by som bola happy a potom by som prešla na delenulebo neviem ako by som asi dalej pokračovala po tejto 13dnovej abysom naspäť zasnepribrala.pište velmi mi to pomaha

krupka

ahojte kočky Tany a Mirka ako sa mi to dobre čitalo dnes že idete do 13dnovej dietky so mnou ale krupka troch dnoch skapla ...no pokašlala som to a prišli sviatky a......a same vyhovorky ja viem ale mohla by som to skusiť od zajtra?????som strašne netrpezliváááá ale z vašou pomocou snad.....Tany a Mirka kolko ešte mate dničkov či už ani nie ??ste už po 13 dnoch?bo ja aj tak potrebujem dat dole takych dobrych 18 kg ale kedy sa to podarí neviem hadam raz určite tak mi píšte ja skusim začať a budem vas informovat každy dena ak to bude možne pa

Miriama11

dobre posli budem rada moj email je apa11@azet.sk.,dakujem, ale uz drzis tu dietu dnes? lebo ja ju zatial drzim. a budem tych 5 dni. len mna zaujimalo kolkrat denne mozem jest, ale som nasla stranku kde o tej diete ine zeny pisali a jedia 5krat denne, ale na desiatu a olovrant skor piju mlieko alebo nieco take.

smejo

mirka, tá dukanova no tie tri dni mozes jest všetko bielkovinove bez obmedzenia, ja idem prvú fázu držať 5 dni a ak chceš ti môžem poslať môj zostavený jedálniček, ak chceš tak na mail ti pošlem :)

Miriama11

no ja by som ju aj zacala drzat spolu s tebou tie 3 dni a uvidim :)ale mam este otazku kolkrat denne mozem jest, lebo som nasla jedalnicek, s tym ze 4 krat denne tam bolo urcene.
Tany ty si ju uz niekedy drzala? ktora dieta je pre teba lepsia, ucinnejsia? ty si uz schudla dost s mliecnou ze?

Miriama11

smejo nezjedla si toho vela, ale ani mne sa vaha nehybe :( ale nie je dukanova dieta len o mase? mne vadi jest stale maso, ved postupne sa mi zhnusi.:)
Hm tak teraz som ju pozerala a prve tri dni musim jest len maso. fuuha, ale mozno aj mne by sla vaha dole :( uvidim, dnes sa rozhodnem a mozno by som vyskusala dukanovu aspon prve tri dni drzat a potom by som sa rozhodla :)

smejo

mirka, v priebehu tých piatich dni som zjedla čokoládu asi 50g, disko keksiky, nejaké tie cukríky, sojove rezy a chrumkyn..ale pre mňa je táto dieta hladovkou a váha sa mi nehybe, tak som sa rozhodla prejsť na dukanovu, moja teta ju drzi 5mesiacov a schudla krasnych 17 kíl :) a je zdravá stastna štíhla, tak to skúsim :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3 - Fórum - ZDRAVIE.sk