Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Miriama11

Smejo, priznaj sa nam co fajne si jedla? :) asi hej, ja to nechapem, aj ja stale zacinam od znova. nechapem preco niektore zeny maju taku slabu vytrvalost :) pri tom mame tolko dovodov preco schudnut. sa normalne hanbim za seba.
Tany vydrzala si dnes? :) super :)

smejo

veľa báb s nou schudlo, u mna je sice dost problém ist na vahe dole, ale to je asi moja chyba nedodržujem poriadne jedálniček tak v pondelok už po milionty krat od znovu...ak chceš sa pridaj :)

adsfdsaf

Ahojte,

co hovorite na tieto cviky - ow.ly ku diete? Pomoze to? Hlavne to brucho ma zaujima, tam chcem zhodit najviac.

Vdaka, Ada.

asdfadsfdasf

Ahojte,

co hovorite na tieto cviky - ow.ly ku diete? Pomoze to? Hlavne to brucho ma zaujima, tam chcem zhodit najviac.

Vdaka, Ada.

Miriama11

ale to vela schudnes, lebo si dzrala aj parkrat mliekovy den ze? :) tak dufam ze aspon o nejake 3 kila by ti mohla vaha ukazat menej :) Mne neukaze, uz to viem, citim to na sebe :)

Tany

Mirka jasné že to zvládneš, čoby nie, ja som teraz prišla domov tak sa najem a 2 deň mám úspešne za sebou :) som zvedavá čo ukáže váha po 7 dňoch

Miriama11

smejo, ale spytam sa ta, stali ti za to tie keksiky? :) lebo moje slane chrumky vcera ano :P
ale dnes uz vydrzim, lebo asi v pondelok si piseme tu vahu a sa budem hanbit, ked budem mat z vas najmenej kil dole pre moje porusovanie :)
Tany, super ze to zvladas, aj ja to cez den zvladam, na mna pride az vecer kriza :) ale dnes nemam okolo seba hriesne pokusenia tak aj ja to zvladnem na jednicku tak ako ty :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3 - Fórum - ZDRAVIE.sk