13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

smejo

tany neklam :D deviaty den je opäť mliekovy :) a tak prehrešky dnes žiaden, včera som si kocky čokolady uchmatla :D ale žijem no :) v pondelok isto že tu budu nejake čísla s ubytkami yo dámy? :)

Tany

ja toho vydržím dosť, nemám s tým problém :) a už si mliečny tak skoro nedám, teda najbližších 13 dní :)

Miriama11

tak nie neposkodi mi ta sunka, ale kludne piste sem vsetky prehresky :) ak niekto porusil dietu, ja mu kludne tu slusne vysvetlim, ze ci chce byt sexi zena alebo zostat bambulkou :D podporim ako sa len da :)
fuha zase mliekovy? :) tak kludne tany davaj si mliekovy dokedy vydrzis :) schudnes mozno viac ako my co dodrziavame jedalnicek :)

Miriama11

tak uz je mliecna dieta rozdielna tym, ze nema fazy a trva 13 dni a mas vela mliecnych vyrobkov v jedalnicku, a mensie porcie a jes vsetko( ovocie maso zeleninu) a dukanovu drzis dlhsiu dobu a jes prevazne maso a zeleninu. co mne nevyhovuje lebo mam chut niekedy na ine potraviny. dukanovu som sa snazila drzat, ale nie vzdy som vedela si kupit alebo spravit maso :)a takisto sa ti postupne moze zhnusit maso :) ale pri mliecnej to jedno jablko alebo jeden jogurt vzdy mas k dispozicii doma.

Miriama11

ano ano dalsi den pred nami :) vcera som vecer porusila trocha a dala si 3 platky sunky :) priznavam sa, ale uz mi bolo tak cudne :) ale tak snad dnes ju dodrzim uplna :)

Miriama11

no nema sa vazit, ale tak to ma nic nestoji, ked sa rano na nu postavim :)a ked mam nizsiu vahu tak ma to nejak nakopne a s chutou drzim dietu :)