Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Miriama11

tak ja som niekedy robila tak, ze tym ze som schudla po mliekovom dni kilo a pol som bola nadsena , takze potom druhy den som normalne pokracovala a treti den som si dala opat mliekovy den, lebo ten druhy den mi stala vaha a chcela som mat zase vyssi ubytok vahy, takze ten treti den som mala mliekovy a schudla som pol kil, zapacilo sa mi to a potom o 2 dni zase som mala mliekovy den, ale uz mi neslo ziadne kilo dole no a jak ten cely proces skoncil? ze zacala som normalne jest, a za tyzden som mala vsetko spat :) takze ja uz sa budem drzat jedalnicka :)
ja sa vazim kazdy den, ale tak som si ista, ze zajtra mi bude vaha stat, tak pre svoje dobro by som si mala dat zavazok, ze sa budem vazit len raz tyzdenne, ale ja som taka zvedava a uz vidim ze bude sklamana zajtra rano :) alebo...

smejo

Tany ty začínaš s každým :) tých mliekových dni nemožeš mat tolko kkso :D aa hej Miriama po tých 6tich dnoch by sme mohli dat info o stave váhy :) mna v nedelu caka sesternicina birmovka to bude boj :( po 6tich dnoch to znamena že v pondelok by tu mali byť nejaké číselka :)

Miriama11

no, ale este 4 hodiny minimalne pred nami, kedy musime byt silne a neporusit :)mohli by sme si po 6 dnoch napisat kolko sme schudli na vahe :) dufam ze ubytok vahy bude aspon 3-4 kila :)

ivikk: no mliekovy den je tazky, zvlast ked si vela jedla den predtym, ale po mliekovom dni sa ti stiahne zaludok a uz nie si taka hladna, aspon u mna to tak je :)

Miriama11

tak to je o tom, ze kto potrebuje na chudnutie podporu a kto nie :) ale tak asi niektori nemaju cas pisat cez den, len vecer, takze neboj smejo vecer tu nieco napisu :)

smejo

baby ste strašná podpora :D veď to si tuna píšeme tri baby aj to ako sa to vezme! tak kus viac podpory by to chcelo :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3 - Fórum - ZDRAVIE.sk