Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Miriama11

ahojte, tak aj ja som zvladla vcera ten mliekovy den, dnesok je lepsi, konecne sa najem trocha :) ja osobne pohyb nemam, ale dnes by som si mohla zacvicit :) ale ked tak malo jem, ze ani cvicit nemam chut.

smejo

Nooo, držím sa zatiaľ i keď prichádza akýsi hlad, či deficit cukru...ale vydržím :) ooo 16.00 idem z domu chvala bohu a prídem až večer o 20.00 takže to už nebudem papať, ako často sa chystáte vážiť? A aj sa meráte?

Miriama11

smejo neboj po mliekovom dni, budes mat mozno kilo a pol dole :P takze pojdu dole aj kila nabrate cez sviatky :)

Miriama11

kedze aj ja som teraz vstala, tak som nestihla o 7 rano mlieko :) ale ja to chapem tak, ze ten harmonogram jedal je nastaveny pre osoby, ktore vstavaju o 7 a chodia spat o 11.preto ak si das prvu porciu o 8 napriklad tak si mozes dat tu "piatu" o 20.00. nie? :) ci vy to nebudete tak porusovat? vynechate ju uplne?

smejo

no a na moje velikánske počudovanie som pribrala zo 75,5 len na 75,9 cez sviatky, tak v pohode :)snad na konci budem na čísle aspoň tých hmmm 68,9 :)chodím na zumbu, plávanie a korčule :)

smejo

No ešte som len vstala, takže prvé mliečko o siedmej som nestihla, no čo veď prázdninky :) mám o porciu menej nevadí

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3 - Fórum - ZDRAVIE.sk