13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

lela323

ahojte tak ja som to nevydržala :( dala som si jeden koláč :( myslíte že to vadí? mám ešte pokračovať? dnes som mala 3. den. A rozmýšlala som ze by som si zajtra dala mliečny den a potom by som pokračovala štvrtým dnom. Alebo mám začať odznova?

Miriama11

Vau 6.den a 3 kila dole a slniecko ma dole 2,5 kila, skvele:)som stastna za vas:) no ano 10.4 je taky dobry datum ako zacat a opat neporusit a to je take tazke :(

smejo

ahoj kočky tak po Veľkej noci sa pridám k Vám, 10. 4 začínam :) momentálne mám váhu 75,5kg (dúfam, že cez sviatky nepriberiem:D) pri výške 170cm, mne neide ani tak o to čo ukazuje váha ako o to čo ukazujú centimetre, takže moje miery sú 98-78-99, chcela by som sa dostať váhou minimálne na tých 65kg ale najmä mierami na čísla 95-68-95, ťažká cesta predomnou noo :)

Tany

Ahojte, tak ja sa držím až mi je to divné teraz mám toho dosť tak nestíham vykrádať chladničku :) a idú sviatky tak to je super, budeme si mať s čoho vyberať :) a ešte som sa nevážila tak neviem, ale dám vedieť zajtra ;)

lela323

ahojte no tak ja som práve dojedla mäsko :) mama vyprážala syr s kroketami tak som sa musela ovládať :) ale tých 13 dní sa dá vydržať a nie som až tak velmi hladná držte sa všetky!!! :D

slniecko22

ahoooj Tany :)) no co moja ako pokracujes? Ja mam dnes 5ty den a 2,5 kila dole :) ale aktivne chodim na steper denno denne tak mozno aj to pomaha, spokojnost zatial :) ty ako si na tom? :) drzkas sa?

Miriama11

Pre Tany: mne sa to hned zdalo cudne, ze je tu velmi vela prispevkov :) je skvele, ze mas kde pisat svoje pocity a uspechy :)ja som sa raz pokusala drzat tuto dietu a vysledky boli celkom pozitivne, ale potom som ju nejak porusila a uz som sa nevedela naspat do nej dostat ( tak ako vacsina z nas, asi nam chyba dostatocna motivacia). Tebe to teraz ako ide? nepozerala som stare prispevky :)

Miriama11

Ahoj Tany, dakujem za privitanie. Schudla si nieco, lebo pozeram, ze to ty si zalozila tuto skupinu a uz bolo toho 31.3 :)Dufam, ze ano :)