Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Tany

krupka a miriama vítam vás medzi nami, držím Vám palce aby ste to vydržali do konca, 13.dní predsa neni tak veľa aby sa človek nedokázal kontrolovať :)

Dajte vedieť aj ostatné baby ako sa držíte, nezabúdajte dnes je pôst žiadne mäsko ;)

Miriama11

Ahoj Krupka, pridavam sa k tebe, dvom nam to pojde lahsie :) uz dnes som zacala s mliecnym dnom, tak dufam, ze ho neporusim ako kazdu inu dietu :)

Miriama11

Ahoj Krupka, pridavam sa k tebe, dvom nam to pojde lahsie :) uz dnes som zacala s mliecnym dnom, tak dufam, ze ho neporusim ako kazdu inu dietu :)

krupka

ahojte kočky,čitam si tu vaše príspevky,a,zaujala ma Tany ak možem pridam sa k vašmu pismenkovaniu,ja som začala tuto dietku včera,už som veľmi tučna,po druhej dcerke nie a nie schudnut tak som zvedava dokedy vydržim,ale viem že zabera tato dietka

Tany

Silvia ja som si dala včera mliečny deň dnes mám druhý a hneď mám zo seba lepši pocit :) ešte dva chody a ďalší deň je za mnou :)

Silviag

Ahojte kočky moje, ja som sa k Vám nestihla pridať,lebo som bola na školení v Nitre. Ja začnem ako pred rokom po Veľkej noci a to 10.4.2012. Až sa bude chcieť niekto pridať, tak budem rada. Ináč vám všetkým držím palčeky v chudnutí a mrzí ma,že som to s vami nestihla.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3 - Fórum - ZDRAVIE.sk