Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

slniecko22

ja som na tom tak isto, len nie 15 ale 10kg...kolko teraz vazis? ja 69-70 na tych 60 by bolo ok...minuly rok veru sme fajne pochudli...ale pribrala som len 1,5kilka tak parada...tak este sa idem nazerkat fajne a ideme na 26dni tryznenia :)

Tany

15kg stále som na tej istej váhe, už som viackrát začala odznova no nevydržala som do konca, preto chcem začať držať a hneď 2x po sebe nech to má ten efekt ktorý to malo minulý rok :)

slniecko22

trampolinu jes :))) to je super....a da sa tym zhodit?moj drahy ma doma trampolinu tak budem skakat ako besna ak to pomaha :) a aj na zumbu som sa dala,teraz po fitkach pozeram :) no treba treba do leta :) ty si kolko od min.roka zhodila ak sa mozem spytat :)

slniecko22

tany, ti hovorim,lebo neviem ake som to presne mala meno nepamatam heslo k registracii :) ale to je fuk,hlavne ze si ma pamatas som rada ze som ta tu opat nasla :) teba som hladala :) no fajn tak sa tesim, jasne ze nam to pojde lasie :) a uz som si zaobstarala aj steper tak parada :)

Tany

slniecko, jaaaaj jasné a prečo si si zmenila meno? :) budem rada keď začneme pekne spolu, pôjde nám to ľahšie

miss... tak až takto do detailov to nemám preskúmané, no keď papáš podľa plánu tak schudneš tak či tak, je jedno kedy začneš, no je to len môj pohľad na vec, neviem aké skúsenosti majú ostatné baby :)

mimss

ahoj Tany, to si ma potesila,ze to odide :) ma vobec vyznam zacinat pocas tohoto nafuknutia? pojde o to viac kil dole potom?, ked mi skonci menzes? ach..vidim, ze ani ty sa nemozes dokopat do konca :) kolko vazis a merias ak sa smiem spytat? :)

slniecko22

Tany ved s tebou som ja zacinala len pod inymi nickom,ale uz si ho nepamatam :) nejaky Majuska :) tak zas idem pokracovat s tebou? parada :) skvela opora si mi bola :)) tak sa tesim, dame to zatial na ten pondelok,kedze pia,sob,ned robim...oki?este si dame presne vediet :) tesim sa :)

Tany

slniečko22.... vitaj medzi nami tešíme sa že si sa k nám pridala, a začnem držať s tebou len daj vedieť kedy presne začínaš ;)

mimss.... áno je to normálne, tak ako prišli odídu nemaj strach ;)

mimss

ahojte holky, mam par dni pred menzesom, je normalne ze som pribrala kilo a pol? aj ked sa stravujem ako predtym? nic viac nic menej?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.