Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Silviag

Mimss kľudne sa pridaj ku mne. Ja som na druhom dni.Práve som zjedla jogurt a teším sa na 10,00. Hoci mám tvaroh ale dám si plesnivý syr.Dúfam,že s tým nič nepokazím.Kto sa ešte pridá??????Pekný deň....

mimss

ahojte kocky na akej vahe a vyse zacinate? :) po mojich vela vela neuspesnych pokusoch by som to rada skusila znova

Silviag

Tany práve som na to myslela a preto som si vstúpila do svedomia.Dnes začnam mliečnym dňom a už to neporuším. Drž mi palce.Ešte by som chcela schudnúť 5 kg a budem rada. Dúfam,že to do veľkej noci stihnem.Pedný deň....

Silviag

Tany gratulujem. Ja mám stále 65 kg a nie nie ísť k tej 60-tke.Prekonana som aj brušnú chrípku a nič.Ale ja som trpezlivá a určite do leta to zvládnem. Držkaj sa ale aj ostatné kočky ktoré držíte túto dietku.Pekný deň.....

Tany

Ahoj Silvia, ja som tiež spomínala na to ako sme sa tu pred rokom našli a začali spolu chudnúť, dnes som bola u doktorky ma pochválila že ako dobre vypadám sa pýtala kú diétu som držala tak som jej odporučila :))
Dnes mám druhý deň viac menej za sebou, už len 11 dní :)

Silviag

Tany veľmi rada spomínam na naše spoločné chudnutie.Patria tam aj ďalšie kočky, ktoré to s nami držali. (Muška.......
Ja som si dnes naordinovala ovocný deň. Ostatným držím palčeky.....a hlavne aj tebe.....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.