13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

vikiviki.

ahojte dievcata, tak ja som mala pauzu v piatok aj sobotu, ty kokos crevna viroza ci co :(( takze som nejedla nic ale ze absolutne nic, uf, dnes uz po troche skusam suchare a tak. Idem teda na ten spinning dnes, uvidim ci sa mi to zapaci, zatial pa

Tany

kiki5599 je zaujímavé že sa po roku žiadny jojo efekt nedostavil, najprv ju vyskúšaj a potom tu píš somariny ....

anavi2

no este ze ja vahu tuna nemam ale na dalsi vikend idem domov tak sa doma pekne povazim. Citim ze uz nie som nafucana a davam si kludne aj vacsie porcie ovocia aj zeleniny.

romana13071

Anavi2 aj ja som si kúpila acidko vanilkové, namiesto kyslého mlieka pretože to nedokážem vypiť...ale vypijem menšiu dávku tak si myslím že to bude ok :))))) a pekný dník prajem

romana13071

ahojte... tak po menšej odmlke som si našla trocha času sem prísť...dnes mám 4deň. ráno ma premohla menšia zvedavosť a skočila som na váhu...váhe došli baterky , dostala som svoje dni tak je po vážení :) berem to ako znamenie že mám ešte vydržať. dievčence chcem sa opýtať ako ste si pripravovali mäsko??? mne nejako došla fantázia na jeho zdravé spracovanie vzhladom nato že v našej domácnosti si varí len nie moc zdravo...

kiki5599

Baby a chcem sa opýtať vidno to aj na vás že ste schudli? Možno na váhe ukazuje menej... táto diéta je zlááá...jojo efekt sa určite dostaví...nikdy by som neriskovala.

anavi2

ahojte ja mam dne treti den a zacinam neposluchat...menim i poradie a dala som si acidko namiesto mlieka...:( no uvidime co prinesie vikend :) majte sa a drzte sa