Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

vikiviki.

ahojte dievcata.... a coze??? volako ste stichli?
ja mam dnes druhy den, celkom som "posluchala" ale nebolo to na 100% :))) takzeee zajtra to musi byt lepsie.
Tuho rozmyslam o spinningu, manzel chodi,tak ci sa nepridam. Alebo zumba ci tie trampolinky?

Tany

ja som dnes začala mliečnym dňom, idem si spraviť kávičku, urobiť prácu do školy, nahodiť sa a letím do divadla :)

vikiviki.

dobry vecer, tak mliecny den som nedalaaaa, na obed som uštipla z kuracieho maska, no ale vyhovorim sa....mam pred menzes hahahahaha....ale zajtra pokracujem pekne podla jedalnicka, no mam to tazsie, kedze moj ubohy rozumcek chce nahradit cigu aspon jedlom, a to nie hocijakym, ale sladkym, mastnym, ach jaj to su muky..:)))

anavi2

no co ako ste sa dnes drzali? Ja zatial gut a aj tak bude dalej. Na zajtra mam kupene potraviny a bola som dnes aj po 3 rokoch na aerobiku aj to tak vyzeralo :D nevadi...

romana13071

ahojte.... od dnešného dňa sa pripájam aj ja :) vianočné prejedanie zanechalo namne krásnych 6 kg naviac a do dnešného dňa som nenašla chuť s tým bojovať....termín dovolenky sa blíži tak treba sa zamyslieť a spraviť krok vpred....začínam s váhou 70 kg...teším sa a dúfam že si budeme oporou a podporou navzájom :))) pekný deň

anavi2

Ahojte...mlieko mam trochu posunute kedze dlho spim ale nevadi...dnes mam volno a je pekne este aj. Idem si kupit permanentku na aerobik :)a potraviny na zajtra. majte sa zatial a pekne pite mlieko...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3 - Fórum - ZDRAVIE.sk