13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Tany

Ahoj Silvia nedržím diétu, ale jem pravidelne malé množstvá.... momentálne mám ťažké obdobie a som rada že to zvládam takto... ale dietka na mňa počká každopádne

Silviag

Ahoj Tany, Tak ja som dnes začala s dietkou. Prvé mliečko je už za mnou a už sa teším na druhé o 10,00.
A ešte sa niekto chce pridať? Pekný
deň.

Silviag

Tany je veľmi jednoduchá.Nájdi si stránku www.delena-strava.sk. Ja delenú držím podľa Kořínkovej.
Napríklad jeden deň by si jedla iba mliečne výrobky, mäso, ryby,zeleninku nie ovocie,druhý deň zemiaky,ryžu,chlieb,pečivo a k tomu môžeš jesť ovocie alebo zeleninu, nesmieš oboje v ten deň.Ja napr.dnes jem zeleninkové rizoto ale už nesmiem ovocie. Zajtra si dám nejaký jogurt a zeleninkovú polievku ale nesmú tam byť zemiaky.
Je to veľmi jednoduché. Môžeme to potom skúpiť spolu.Budem rada,ale nájdi si ju na nete.. Pekný deň.

Tany

jasnačka, ale už posledný krát idem držať potom budem už normálne jesť po tých 13 dňoch :) a chcem začať cvičiť keď ostanem doma... na intráku sú možnosti obmedzené takže tak a jasnačka od 8-meho začíname :)

Silviag

Ahoj Tany som rada,že si sa ozvala.Cez veľkú noc som tiež všetko porušila. A začínam od 8.4 v pondelok .A už to neporuším. Žiadne oslavy sú už neni.Ideš aj ty do toho, tak ako pred 2 rokmi?

Tany

Ahojte, ja začínam od pondelka a cez veľkú noc som jedla pravidelne no to čo bolo nachystané nie to čo bolo v jedálničku :) takže asi tak :)

Silviag

Ahojte kočky. No čo začíname dnes????Alebo nabudúci týždeň od pondelka?Ja som cez sviatky jedla všetko čo sa dalo a čo sa nachystalo...Ozvite sa, ja som zatiaľ dnes pila mlieko a čajíky.