13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Silviag

Ahojte kočky aj ja sa k vám pridávam od dnes. Dúfam,že to spolu vydržíme. Konečne som sa odhodlala.Začínam s váhou 67 kg. Dúfam,že sa mi podarí schudnúť.Držím vám palčeky a o 10,00 ďalšie mliečko.

vikiviki.

dobre ranko dievcata, tak som sa rozhodla ze na 13sty den kaslem, a idem s vami do druheho kola.
Prave popijam prve mlieko. Zacinam s vahou dnes rano 63,7. Pred prvym kolom som mala 67,3.
No a aby mi nebolo malo, tak som vcera prestala fajcit...skusam :)))

vikiviki.

ahojte zienky, tak ja som dnes na predposlednom dni, aj dnes som jedla trosku poprehadzovala,
a rozmyslam, ze sa k vam este pridam, a skusim druhe kolo, uvidim...

mimss

tak dobre ranko slecny :) dneska som sa psotavila na vahu a mam neuveritelnych 76,1 kg..takze horsa do spalovania! :D...chcela by som mat 65

maruska123

baby asi sa k vam od zajtra pridam..ale v takej mojej pozmenenej podobe, typu, ze si vsetko vzdy prehadzujem a niektore veci jem zasadne so zeleninou (napr ten tvaroh, vajicka, nebudem to jest samotne ani keby neviem co :D )

cize taka miernejsia verzia, ale ja nechcem nejak extra rychlo schudnut, budu mi stacit aj 2 kila

skor ide o to, ze sa chcem zamerat v jedle na bielkoviny

mimss

ahoj Tany..no chcela by som od zajtra a bolo by to super, ak by som bola s niekym na rovnakom dni :) kolko vazis a merias?

Tany

mimss, ideš od zajtra držať? skúsim začať s tebou aj keď v škole keď budem piť mlieko s čajom neviem ako to dopadne :))

mimss

ahojte kocky..tak po nevydarenych pokusoch sa zasa ozyvam..zajtra by som chcela zacat..ale radsej si uz nedavam ziadne ciele..lebo vzdy to dopadne zle :/..ako sa donutite to drzat? ja ani nie som hladna ale mam neskutocne chute na ine jedla