Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

vikiviki.

ja som dnes popri vareni trosku viac ochutnavala ako bolo potrebne :)) ale nevadi, haadam sa nejdem z toho zblaznit...

Ja pijem caj tusim Figuran, 1x denne, ale nepovazujem to za nejakeho pomocnika, ja som celkovo cajovy zavislak, v zime ci v lete.Za den vypijem aj 4-5 salok (pollitrových), striedam vsetko mozne , okrem cajov roibos, tie mi pridu moc aromaticke.

No a idem si dake masko pohladat v mrazaku, tusim ma byt dnes o 16stej...

Tany

Viky ja som dnes trošku porušila, ale neodolala som :)
Hanka ja nič nepoužívam a načo :) kila idú dole to je hlavné

hankapt

caute baby, dnes v pohode mam druhy den, vobec mi nechuti jest, ja vsak uzivam este aj bio cla, to podporuje chudnutiue....vy nic nepouzivate? napr. zeleny caj?

hankapt

zeny moje, dnes som chvalabohu vydrzala,pijem caje, vela vody, chodim so psikom von, plus vybavpovacky rozne, takze pohybu mam..este pozitivne myslenie a dam aj viac nez len tych 8 kg dole, ktore tam slubuju..vy sa ako drzite??

ushko

.. jeejo, ja sa pridam od zajtra k Vam :)bolo by fajn, keby nas bolo viac .. pojde aspon 5 kil dole za tych 13 dni dufam .. inak, Tany, ty ju uz asi drzias nie prvy krat .. kolko si uz vdaka nej schudla, ak sa mozem spytat..? :)

Tany

Suroviny:
300g mrkvy
3 mladé cibuľky
2 strúčiky cesnaku
3PL polohrubej múky
1-2 vajíčka
soľ
mleté čierne korenie
2PL olivového oleja

Očistíš si mrkvu a na jemno nastrúhaš. Pridáš k nej nakrájanú mladú cibuľku, prelisovaný cesnak, vajíčka, múku, korenie, soľ a olivový olej. A vyprážaš na oleji :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3 - Fórum - ZDRAVIE.sk