Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Tany

Maruska..... rožky by si nemala, na raňajky (o 6:30) som si dala jogurt, a potom som mala až obed o 13:00 tak jedna špenátová placka kde sú rožky ma nezabije ;)

maruska123

aha, znie to zaujimavo..az na tie rozky, ved to by v tejto diete nemalo byt podla mna, ci? ci ty to nedrzis tak prisne?

Tany

Maruška, 4 rožky si namočíš do mlieka a dáš ich opražiť na maslo. Špenát ( ja som mala mrazený) dáš do misky, šampióny nakrájané na tenké plátky(6 väčších som dala), pridáš 2 vajíčka, 2PL hladkej múky, soľ, korenie.
Keď máš rožky opražené pridáš ich do špenátovej zmesi a pražíš na oleji. Ja som ich poriadne nechala odkvapkať z oleja a vyutierala som ich v servítke aby neboli mastne :) Dobrú chuť :)

Tany

Viky asi držíme len my :) ja som si dnes zase vymenila za ovocie zeleninu, máme len jabĺčka doma a tie mi už nechutia, tak som si spravila špenátové placky :)

vikiviki.

Ahojte dievcata, ako vam to ide?? ci len ja a Tany bojujeme?

Dnes mame siesty den, za chvilu idem na ovocie, paa

Tany

Viky to nevadí ja som si tiež dala 3 kocky, normálne pokračuj ďalej :) hlavu hore pár kociek čokolády ťa nezabije

vikiviki.

dobry vecer...ako?? ja som dnesok mierne poondela, rano pohoda, desiata ziadna, obed ovocie, potom som si nasla od manzela velku bielu studentsku pecat....a??? zjedla som asi 6kociek!!! to by ma az tak netrapilo, na veceru bude za trest mrkva, ale ta pecat, tu pri mne lezi, zmurka po mne, a sepka mi "ved len jednu kocku si das, neboj, iba jednu...poslednu...co ti spravi jedna kocka?" preco mi to urobil????

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3 - Fórum - ZDRAVIE.sk