Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Tany

Viky ja som si spravila vajíčka na tvrdo, riadne papaníčko hneď z rána, idem sa pustiť do šalátu o 12 mám mať ,, desiatu" kedže prvé jedlo som mala o 9 tak mam časový posun :)

vikiviki.

Dobre ranko, vajka boli fajneee, som si dala volske oko s redkovkou, mmmmnam,

ostatne ako ste na tom??? zacali ste??

Tany

Dobré ránko tak vajíčka som už spapala, idem si urobiť menšiu výmenu potravín, nemám doma žiadne ovocie tak si idem spraviť zeleninový šalátik na obed a na večeru :)

vikiviki.

super!!! ja tiez v podstate dobojovavam, ja som sa vypasla skoro na 80kg, ale to bolo tak cca 3 roky dozadu... do leta by som rada dat tiez 10.

a dufam ze touto 13dnovkou pojdu aspon 2-3kg...

vikiviki.

hmmm...mna by tiez potesila taka 10tka, ale dala som si najskor tych 5 :) potom sa uvidi.... inak drzim sa, fakt sa cudujem, ze netrpim hladom. Ked som hladna, tak som zlaaaa, a potom ma tu vsetci milujuuuu :)))

Tany

Viky ja chcem dať dole 10kg :) a držím sa parádne teraz som si robila zeleninové placky som sa najedla konečne, bola som u doktorky tak som obed nestíhala, u nás bolo dnes ráno -22 tak už bolo aj horšie :)

silviag1

Ahojte kočky. Ale vám to ide dobre....Na plese bolo super a dnes začínam.Hankapt aj ty?Ideme do toho spolu? Dievčata držím vám palce.Pekný deň.

vikiviki.

ahojte dievcata, tak je uz mam po ranajkach, este to splachnem pol litra cajom a rezem s dcerkou do skolky.UF riadna zima je -19,6. paa

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3 - Fórum - ZDRAVIE.sk