Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

evik1

čaute,tie vajíčka sa môžu vymeniť napr.za šmakoun,alebo cottage? nemám rada vajcia,dlho mi sedia,viem,ide o to,ale je mi z nich nanič,možno sa pridám,kto schudol,Tany,?

vikiviki.

no baby, tak po tretom mlieku prisla na mna taka "ocista" , aku som uz dlho potrebovala. Asi preto, ze mlieko pijem malo, a toto je pre mna na jeden den privela.UF! este 2 pohare...no este ze nikam nemusim ist :)))

Silviag

Ahojte kočky. Ja by som aj začala,ale zajtra idem na poľovnícky ples a tam budú podávať poľovnícke špeciality. Takže ja začnem až od pondelka.Budem rada až sa niektorá ku mne pripojí.Pekný deň všetkým....

vikiviki.

ahoj Tany, :))) uz davno som sem nepisala....ja som momentalne v stadiu uvazovania o nejakej diete, ze ci zacat, ci od zajtra, ci od pozajtra... proste nie a nie uspesne odstartovat.Az mam z toho depky ako sa neviem ovladat.
Haaaadam by som aj zacala, pravdupovediac som sa od vianoc pekne zamastila, chcem zhodit aspon 5kg, to je MINIMUM, co znamena ze 8 by bolo paraaaaaaada a 10kg by bol IDEAL. No ale pekne po poriadku, po kilecku :))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3 - Fórum - ZDRAVIE.sk