13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Tany

Ahojte kocky tak ja som uz na tretom dni :) dala som si rano vajicko na desiatu syr na obed jogurt :)) teraz mam kavicku +2l caju klasicky ako kazdy den,

drzim vam palce baby nech sa vam to podari vydrzat!

Muška

ahojte. prvy den za mnou a ok. tak s chutou do toho. zacala som cvicit pilates. super vec - odporucam. Tany drzim palce.

Tany

Ahojte tak ako sa vam dari? ja som zacala dnes ale s ducanovou dietou 10 dni papam len bielkoviny tak super, dnes som si dala o jedenastej 4 platky syru, na obed sunku a mozarelu vecer si dam vajicko, + k tomu jednu kavicku a 2l caju :) a je mi super

Musska

Ahojte. Aj ja zajtra zacnem odzaciatku. Snad este nieco dam dolu. Ale hlavne pre ten pocit lahkosti a energie. Tany, Silvi drzim palceky:) :)

Viktoria 3

Prosba!!!
Držím palce s chudnutím....
Dúfam, že mi pomôžete. Máte isto väčšie skúsenosti z cvičením. Potrebujem kúpiť kvalitnú podložku na cvičenie, s dostatočnou hrúbkou, pretože mám hlúpo tvarovanú chrbticu v driekovej časti. Všetko ma tlačí. Na nete je toho veľa, nemôžem kupovať a vracať dookola. Potrebujem mäkšiu a čo najhrubšiu.
PROSÍM POMOŽTE... Ďakujem.

Tany

tak dnes som pekne zacala svoj prvy den a ide mi to super, som maximalne spokojna niesom vobec hladna co je velmi dobre hlavne v prvom dni :)