Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

lolitqa

mimss, jojo efektu sa až tak nebojím, lebo som tak pevne rozhodnutá, že tento rok to už musí výjsť tak ako to chcem :) taak zajtra sa hlás že co a ako :)

maruska123

to aj ja hovorim, mne tiez nejde o kg, skor o cm, uplne mi staci, ked vidim na nohaviciach, ze som schudla

ja sa inak ani casto nevazim, ja skor dam na tie pocity, ze ci mi lepsie sedi oblecenie a tak, resp pytam sa rodiny :)

Maoam

maruska123 do pasa hej, ale brucho a zadok - tam mam co robit, mam na 165cm 94-95cm boky, to je dost na moju vysku, brucho/pas mam 72-73cm to je tiez dost

ja viem, mam uzky driek, tenucke ruky, to skresluje...

ale vlastne mne nejde o vahu, len z tych casti ktore som uviedla nejaky cm nadol ma potesi :-DD

ale som spokojna, som OK - tak akurat

maruska123

som na tom presne tak isto, nechcem uz vidiet ziadne tazke a mastne jedla, majonezovy salat aspon do dalsich vianoc a kapustnicu tiez, normalne mi zaludok dviha, ked si na to len pomyslim..a to som toho ani vela nepojedla...zajtra si uz budem varit svoje zdrave jedla, ktore mam strasne rada :)

Maoam

maruska123: dakujem ti, ano vystupilo to hore na oblicky ale strasne rychlo, asi do dna ci dvoch? zrazu horucky, hrozne bolesti, zvracanie, no hrozne :-(

maruska, mne je tak zle z tych sviatkov, absolutne som si odvykla od tazkeho a sladkeho, je mi nanic a boli ma brucho, je mi zle, takze som rada ze je konecne PO sviatkoch

ja som tiez nic nepribrala, ostala som na 56kg/165cm.

maruska123

ahoj maoam, dakujem ti velmi pekne, aj ja tebe prajem stastny novy rok

mam sa dobre, drzim sa, aj ked teraz cez sviatky to nebolo idealne ale poviem ti, tak tazko na zaludku mi este ziadne vianoce nebolo, som si uplne odvykla na taku stravu a moj zaludok teraz strajkuje..cize som strasne rada, ze uz je po a mozem si vyvarat, co chcem jest ja, ale neprirala som nic cez sviatky, tak aspon ze tak

citala som o tom zapale mocovych ciest a obliciek, tak prajem skore uzdravenie...ten zapal obliciek mas urcite z toho zapalu mocovych ciest, pretoze ten sa dokaze uz behom par hodin dostat na oblicky...je to strasne nevyspytatelne

Maoam

ahoj maruska123, prajem ti stastny novy rok :-), ako sa ti dari, na akom leveli prave si? :-) mne treba este nejake tri kg, ale nechavam to na osud :-DD

Maoam

mimss, na tvoju vysku je idealna vaha okolo 70kg, pod 68kg by si nemala ist

problemove partie zvladnes najlepsie aerobnym cvicenim, okrem upravy stravy, len dietou ostanes mlandrava a tuk ostane

maruska123

ja som tuto dietu drzala uz velakrat, schudla som vzdy tak cca 4 kg, presla som na zdravu stravu, ale napr po pol roku som zacala mat stresy, problemy, vela prace atd atd a zacala som doslova zrat, tak som samozrejme pribrala spat

pre mna je tato dieta nakopnutim k zmene stravovania, stiahne sa mi trochu zaludok a potom je to ok

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3 - Fórum - ZDRAVIE.sk