13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

mimss

jasne ze sa nevrhnem na normalnu stravu..chcela yb som prejst potom na delenu a postupne pridavat davky..ono sa to mozno nezda ze mam moc..ale je to dost vidno hlavne na bokoch to nad nohavicami..tak som zvedava..ty si tuto dietu drzala? kolko si schudla z akej vahy a vysky?

maruska123

ved to mas dobru vahu...no pytam sa preto, ze pri svojej vahe necakaj, ze schudnes 10 kg..podla mna tak 5 max...zalezi, ako sa stravujes teraz a aka velka zmena to bude...a ajtak ked zacnes jest potom tak ako predtym, tak rataj s jojo efektom...musis zmenit stravovanie kompletne, nie len drzat dietu, zmenit zivotny styl

mimss

hej hej zajtra s tebou..dufam, ze to dotiahneme do konca :D som zvedava, kolko tym schudneme..nebojis sa jojo efektu, ked sa pri tom zhodi tak vela kil za tak malo casu? navyse som dneska dostala svoje dni..uz sa cely tyzden citim taka nafuknuta ze az

lolitqa

Ako ono to je v podstate jedno kde budeme pisat :D a hej sak jasne oslavovane...takže začinaš zajtra somnou? a i tebe úspešný nový rok :)

mimss

ahoj..radsej by som bola, keby si piseme tu a keby sa k nam pridaju aj ine holky :) ja som nakoniec dneska nezacala, lebo som prisla domov az rano a som spala doteraz :D sak vies ako silvester..inac vsetko dobre do noveho roka :) a nech nam tie kilecka ubudaju

lolitqa

no ja mam 19, a taak mailik ti dam taky stary kde len preventivne chodim tak tam ak chces mi napis kontakt na teba nejaky taky v poho...facebook by bol v poho :) takže lucinka.lev@post.sk :)

mimss

tak to sme na tom skoro podobne :) tak sa mozeem do toho dat..no ja mam 22 rokov..a nerada by som tu uvadzala nejake kontakty..tak ak chces, tak ty sem pisni alebo ani ty neuvadzaj a budeme tuto komunikovat :)

lolitqa

to si na tom ešte celkom fajn :) ja som na tom asi takto nejako že výška 170 a váha ako kedy 75-77 takže hrúza, a vek môžem vedieť? náhodou nejaký bližší kontakt? mail? facebook?