Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

mimss

lolitqua jasne pridam, akurat ja zacinam uz od zajtra, lebo furt to len odkladam :D tak je jedno ci zajtra alebo v pondelok..ale mozeme sa navzajom podporovat..ja chcem dat dolu tak 10 kil..ale ani za 15 by som nebola nastvana :D mam vysku 180 a vahu cca 75kg..a ty si na tom ako?

lolitqa

mimss, ja idem na túto diétku už po neviem koľkí krát nikdy sa mi ju nepodarilo dodržať dokonca ale teraz musí, v lete chcem začať fotiť umelecké fotografie a podobné záležitosti, tak musím dať dole 15-20 kíl :) začínam 2.1. v pondelok :) pridáš sa?

mimss

ahojte, kto by sa dal na tuto dietu so mnou od noveho roka? :) a babeny ake mate s nou skusenosti? nie je vam pri nej zle? dostavil sa jojo efekt?

Tany

ahojte babule vsetko NAJ NAJ NAJ vam prajem do noveho roka, aby nam kilecka isli tak lakho dole ako tento rok v marci, ja som cez sviatky zhodila dve kilecka a davam si novy zavazok... este -10kg :) drzkajte sa a poriadne oslavte prichod noveho roka ;)

Silviag

Ahojte kočky,dodatočne vám prajem šťastné a veselé vianoce a nový rok.V jedle som sa obmedzovala ale kapor a majonézový šalát sa nedá odmietnuť.Mám ich veľmi rada.Večer som s mojimi detičkami na prechádzky,lebo už toho leňošenia bolo dosť. Ako ste strávili vianoce vy? Nerozjedli ste sa moc?

maruska123

maoam tak je dobre..inak musim povedat, ze ked som drzala tuto dietu, tiez som nemala vobec chut na sladke..teraz, ked jem aj sacharidy, aj ked prevazne na obed a dietne upravene, mam vecer vzdy chut na sladke, tak si zobnem par kuskom suseneho ovocia

Maoam

maruska123: tak sa hlasim, mam za sebou tyzden s prevazne bielkovinovo-zeleninovou stravou a uz mi skoro vobec nechuti sladke, zvladam to super, jem dost, pijem vela vody, ovela lepsie mi travi s menej sacharidmi a takze vsetko OK

ocakavam vsak, ze na vahe sa to ukaze az o taky mesiac-dva, ale pre mna je podstatne, ako sa citim a tato strava mi velmi vyhovuje

Silviag

Ano, máš pravdu je to rok. Ja som veľmi rada,lebo len vďaka vám šetkým (ktoré sme sa vtedy podporovali)som dokázala zhodiť nadbytočné kilá. Celé leto som sa cítila super. Ale po novom roku určite sa tu stretneme na tomto fóre a budeme všetky spoločne zhadzovať navyše kilá po vianociach.Už sa teším. Dúfam že sa aj ty Tany ozveš.Ale aj ostatné kočky. Pekný deň.

Tany

silvia aj nemam tiez ziadnu dietku a nesiel mi dlho net no konecne som sa tu dostala, a drzim si stale rovnaku vahu, co som velmi spokojna, este par mesiacou a je to rok co si drzime svoju ,,novu" vahu

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3 - Fórum - ZDRAVIE.sk