13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

katyyya

ahojte baby..dneska je 10ty den, co drzim 90dnovku..avsak nema na mna take ucinky, ake by som si predstavovala...drzim ju uz totizto 3. krat..myslite si, ze keby od zajtra nabehntem na tuto 13dnovku, ze by islo cosi dolu?

Muška

Ahojte. Tak ja sa drzim, neporusujem, odolavam nastraham... Brusko mi viditelne padlo, aj z bokov je dolu. Este som sa nevazila, skusim v nedelu. To budem na 6 dni. Drte sa.

Silviag

Muška držím ti palčky a aj ostatným bojovníčkam. Ja teraz mám strašne veľa roboty a pred sebou koncoročnú uzávierku, tak mi ani nechutí jesť. Snažím sa dodržať hodiny jedenia ako v tejto dietke.V mojom jedálničku prevažujú mandarinky,zeleninka a syr mozzarella. Schudnuté kg som nenabrala naspäť, rifle mám zo dňa na deň volnejšie tak sa z toho teším. Pekný deň všetkým.

Muška

Ahojte. Ja som zacala dnes, potichucky, aby mi nikto nic neponukal. Vydrzala som, este sa tesim na jedno mliecko a zajtra hura do druheho dna. Tentokrat to skusim vydrzat, lebo tu uz budem za trapku. Inak, ja som nabehla na tento system a vzasade sa tak stravujem stale, nepriberam, ale schudnut by bolo fajn. Tak sa do toho pustim este raz. Drzme si palce. :-) :-)

Luckatucka

Prepac,ja nikomu neradim.Drzim Vam palce,aby ste dosiahli vysnivane postavy,len niekedy je lepsie ist na to zmenou zivotneho stylu.Aj ja som skusala rozne diety,90dnova a neviem ake,nema to zmysel.Je to rychly ubytok vahy a jojo efekt,lebo kocky co poznam nevydrzali drzat tie diety rok,dva...Je to Vasa vec,nechcem radit.Drzte sa.

maruska123

luckatucka a inak, myslim si, ze tvoje rady su v tejto teme zubytocne, tebe sa tiez nikto z nas nestara do toho ako sa stravujes ty, takze nemusis to robit ani ty nam...

maruska123

luckatucka neviem,kde si prisla na to, ze tie davky bielkovin su take velke...niektore mliecne vyrobky vobec nemaju vela bielkovin, ako si niektori myslia, vela bielkovin maju hlavne syry, tvaroh (ktory je neznasam)-ostatne mliecne vyrobky nemaju vela bielkovin, niektore orechy, strukoviny, maso, ryby

a napr pre porovnanie 100 g ovsenych vlociek ma cca 11,7 g bielkovin a 100 g ovocneho jogurtu 3,5g......

takze mozno ty prijimas tych bielkovin viac ako my, takze radsej sa nevyjadruj

Luckatucka

Mozem sa opytat?Preco stale drzite tie diety dookola?Je to Vase rozhodnutie,ale takymi velkymi davkami bielkovin si nicite oblicky :-(
Drzim palce,aby Vam Vase ciele vysli,no mali by ste mat zmenu zivotneho stylu ak chcete trvalo a zdravo schudnut.Nechcem sa robit mudra,ale taketo diety nie su velmi zdrave.Ak Vam to vyhovuje ok,ale je to velka zataz pre oblicky.

hankapt

som rada, ze ste ma v tom nenechali samu :) ja este len v sobotu skoncim prve kolo, v nedelu si dam oddych a od pondelka pojdem opat na dalsie kolo, ani men nic nechuti jest, stale len pijem caje a tak :-) maruska123 napis mi aj kolko si schudla, dik