Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Silviag

Ahoj Tany.Až začínaš v pondelok 25.3. tak sa dám do toho s tebou. Keď aspoň týždeň to vydržím a po veľkej noci začneme....Ja sa dnes napchávam v robote zeleninkovým rizotkom.Mňam. Je spravené s jasmínovej ryže.A ešte som si kúpila hrozienko. Maj sa nech sa ti darí ...

Tany

Ahoj, tak darí sa perfektne v dnes mám 11-ty deň, a cítim na rifliach koľko som schudla, rozhodla som sa nevážiť... na intráku nemám kde, a ak by mi náhodou váha stála tak by so to dobre nevplívalo na mňa, teraz si dám pauzu v nedeľu a od pondelka začína odznova... tak mi to vychádza že po veľkej noci presne 8.4 môžme začať ja p§jdem už tretie kolo :)

Silviag

Ahoj Tany som tu.Veľmi sa teším,že si sa ozvala. Nestihla som sa k tebe pridať s dietkou. Ja teraz si udržujem váhu delenou,lebo nemala som parťáčku na túto dietku.Ja sa k tebe pridám až po veľkej noci, lebo budem musieť na sviatky pre moju rodinku vyvárať a piecť.Mohli by sme začať po sviatkoch spolu.Čítala som si aj nové forum na 13.dňovú.Kočky tam riadne dietkujú ako mi pred rokom.Vtedy nás bolo dosť.Možno sa zasa stretneme a budeme sa psychicky podporovať.Ozvi sa ako sa ti darí.....Pekný deň ti prajem....

Tany

Ahoj Silvia tak sa hlásim dnes som na štvrtom dni diétky a cítim sa super, nevážila som sa na začiatku a ani počas diety. No som pevne rozhodnutá že ju dodržím dvakrát po sebe tak som veľmi zvedavá na výsledky. Mám momentálne sťažené podmienky keďže na internáte mám stravu, no idem si ju odhlásiť a radšej si pokúpim tu ,,trošku jedla" každý deň aby som mala čerstvú :) budem rada ak sa ozveš ako sa ti darí :)

Silviag

Ahoj Tany, ja som sa dala po novom roku na delenú dietu a schudla som k dnešnému dňu 4 kg.Cítim sa super. Delím si podľa seba, alebo podľa toho čo varím mojej rodinke.
Pekný deň ti prajem a držkaj sa a som rada,že si sa ozvala.

Tany

Ahoj Silvia, ja som pred Vianocami schudla ďalšie 2 kg ktoré sa mi vrátili cez sviatky takže som v norme stále :) no brala by som diétku v júny idem na svadbu treba mať peknú postavičku :)

Silviag

Ahojte kočky,ako sa máte po sviatkoch, nepribrali ste? Ja 4 kg a od včera som sa dala na delenú ale ešte rozmýšľam na tejto našej osvedčenej dietke. Len mi chýbate asi ste všetky štíhle.....
Pekný deň.....Ozvite sa ako sa máte....

Tany

Ahoj Silvia, ja nedietujem, nepotrebujem to zatiaľ, váhum mám stále takú istú nejde ani hore ani dole, ale chcela by som ešte tých 5-10 kg dať dole :) no uvidím nejdem držať dietu ani sa nedá, teraz som na intráku a stravu mámm 4x denne takže asi tak :)

Silviag

Ahojte kočky, čo je s vami aj dietujete alebo máte už krásne postavičky? Ja som s touto dietkou začala od pondelka a celkom sa mi dobre darí. Už teraz sa cítim dobre, nemám preplnené brucho.
Tany a ty dietkuješ alebo nie?
Ozvite sa ako sa vám darí....Pekný deň.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3 - Fórum - ZDRAVIE.sk