13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Silviag

Aj mne.Ja mám o 13 hod. mäsko už sa teším.Idem si ešte navariť čajík na trávenie Figuran. Držkaj sa....

Silviag

Chilipaprička vitaj a teším sa ,že sa pridáš....
Mliečny deň mám už úspešne za sebou a dnešný deň je trošku viac pestrejší ako včera. Večer som si ešte urobila na panvičke mäsko na dnes.Už sa naň teším. Držkaj sa a napíš....A koľko chceš schudnúť???

Bbiribbom

Ahoj, našla som toto:

Ženy: tesne pred menštruáciou začnite jesť asi o 500 až 1000 kJ denne viac jedla a robte to počas celej menštruácie. V tomto čase vaše telo potrebuje a aj spotrebuje viac energie! Zároveň však zadrží aj vodu. Preto mnoho žien s hrôzou zistí, že v čase menštruácie „pribrali“ kilo až dve a tak si naordinujú ešte striktnejšiu diétu. Telo však energiu nutne potrebuje a tak si vynúti jedenie formou záchvatu žravosti. Miesto diéty neboráčka zrazu spása čokoládu, lebo „musí“. Práve nutkavému jedeniu somarín predídete, ak si cieľavedome zvýšite dávky rozumného jedla, najlepšie kvalitných bielkovín. Doprajte si vajíčko, kuracie prsia, tuniaka, ovsené vločky, alebo sójové či mliečne výrobky. Čím pestrejšie, tým lepšie.

Tany

Silvia tak verím že si si podiadne oddýchla na dovolenke, ja som takto pred mesiacom na ň u odchádzala :) A veru žijeme, som sa tu nemohla dlho dostať, no konečne som tu, idem si mliečko ďalšie pripraviť, uvidím ako to pôjde ďalej, či tak ,,ľahko" ako pred rokom