nekonecny kruh?????.

Príspevok v téme: nekonecny kruh?????.
jajka.ja

Ahojte...ja by som sa chcela s vami podelit o moj problem....som sportovkyna..behavam,zumbujem, a kedy sa da vtedy som na bicykli...mam rada sport....veeeeelmi.....ale mam problem s ktorym neviem zatocit...moja strava nespociva vo vyprazanych jedlach....anii tazkych....robi mi zaludok potom peklo a jednoducho mi take veci ani nechutia....sladkosti nejem..teda nie uuplne.....raz za cas..ale vobec nie casto mi pride aj chut na nejaky keks....neviem reco..ale jednoducho nie som vobec spokojna kao vyzeram..moje stehna su hrube..ale nie tukovo..tam mam svaly.....sice rada by som mala tensie nohy..ale co ma viacej hnevva je moja vrchna cast tela.....na bruchu sa nejdem zbavit tej "pneumatiky" ktora vykuka z rifli :( a este aj silnejsie ruky..
chcela by som sa niekoho spytat ci nema nahodou podobny problem..ze sportuje a vobec to nie je na nom vidno..ja uz som zufala.lebo kamaratky co chceli schudnut chodili mesiac-dva behavat a schudli radikalne...a ja co sportujem dennodene cely rok ...ci je zima...ci leto....a nic.. :/....

maja8

jajka, to sú dedičné predispozície a s tým nič neurobíš. Športom si môžeš spevniť postavu, zhodiť tuk a nabrať svalovú hmotu, zlepšiť si krvný obeh a prospieť tak spolu so správnou výživou svojmu zdraviu, ale ak máš raz gény po svojich predkoch, to nezmeníš. Zmier sa s tým aká si, každý je krásny a predstav si ako by to bolo, keby sme boli všetci podľa jednej predpísanej šablóny. No to by bola nude na svete, nemyslíš? :o)

danielaaa

podla mna nechudnes preto, pretoze tvoje telo je zvyknute na urcity druh pohybu, skus zmenit sport a uvidis ze pojdes dole :)

AdamKrt

Sportovanie este neznamena, ze budes chudnut na idealnu mieru. Pri formovani tela je velmi dolezita strava, vyvazena, plna zivin a dobre nastaveny metabolizmus. Okrem toho su urcite geneticke preddispozicie a pamataj, ze neni cvicenie ako cvicenie. Ak mas problem s bruchom, tak sa podtatne viac orientuj na cviky na posilnenie brusneho svalstva.

silvus28

ja to isté, presne...zdravá strava, obmedzovanie sa a už roky nejem sladké, biely cukor je podľa mňa naozaj jed, nejem mastné ani vyprážané, ale samé ovsené vločky, kus-kus, pohánku, hnedú ryžu, celozrnné výrobky, biele jogurty,orechy, semienka, veľa ovocia a zeleniny...jediný prehrešok je káva 2v1, tej sa ale nemienim vzdať...a váha stojí a stojí a stojí a nehýbe sa nadol...a ešte : mám PPP

tinka86

baby, nie ste same. ja mam ten isty problem. tiez sa snazim zdravo stravovat, cvicim pravidelne a stale to iste. tiez potrebujem dat dole 5 kg a mam z toho vazne stresy ked si predstavim inych, co jedia a ze vobec sa nehybu a maju lepsiu postavu.

jajka.ja

Leni..ja by som tiez chcela tych 5 kilo dat dole...myslim ze moje stravovavie je tiez celkom ok..len nechaem preco vaha nejde dole...neviem co robim zle.....ako vaazne ma to hnevaa....clovek aby sa obmedzoval v jedle..sportoval...a aj tak si nemohol dovolit obliest si po com tuzi lebo v tom vyzera ako najväcsi nenazranec :(((((.....

martinmlm

svaly sú zložené z dvoch typov buniek či šliach či čoho: pomale a rychle. pri pomalej aktivite s velkou zátažou rastú svaly do objemu, pri rýchlej s malou zátažou sa chudne a rýsuje. na bicykli si dávajte lahší prevod a rých. krútit, pri behu zrýchlit...

Lena21

No ja som na tom podobne, aj ked moja problemova parti su stehna, jedavam vela zeleniny, ovocia, biely jogurt, ryžu, sem tam chude mäso, cvicim tak 4x do tyzdna, 2x beham, no aj tak mam tucne stehna, brucho mam celkom fajn, ale nemozem sa zbavit velkeho zadku a uz fakt neviem, ze co by som mala viac robit, ked sa pozriem na moju chudu sestru, ktora vobec nesportuje, jedava sladkosti a vsetko mozne, tak mi je zo seba zle, cvicenie ma bavi, aj som celkom spokojna so svojim stravovanim, len uz mam asi znizeny metabolizmus, tak nechudnem, uz by som bola ochotna spravit hocico, aby som schudla tak asi 5kg, len neviem, co viac mam robit