Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

stale mi je vidno pravu mandlu a je na nej povlak

šikulka

Na mandli je vela kraterikov ,v ktorych sa pomali usadza jedlo.Niektore su mensie,ine vacsie.Casom sa tak naplnia a zhnedu.vtedy cloveku pachne s ust.Casto potom prichadza aj liecba antibiiotikami,lebo lekar to vyhodnoti ako anginu.Kedze mi bolo naznacena aj moznost odstranenia mandli,zacala som hladat info a podarilo sa.Mandle su dolezite a ja som rada ze som posluchala svoj siesty zmysel.Ja si pri svieteni pomaham obycajnou baterkou.Kazdy ma doma nejake svetlo, potrebne ked vypadne elektrika.Mozes pouzit aj zvacsovacie zrkadlo, aby si lepsie videla.Vytlacam ukazovakom,ale tak aby som si nechtom neporanila mandlu.Najprv som skusala zubnou kefkou,ale niekedy to bolelo a slabo krvacalo.casom som sa naucila ako udrzat v jednej ruke zrkadlo a baterku.Rano si este po umyti zubov odstranim aj povlak z jazyka.Fakt som odvtedy zdrava.

veronika8888

sikulka, a to si ako vytlacala? to nie je vobec lahke. a ten clanok v com spocival? dobre nerozumiem tomu, ci ten lampasik musi byt nejaky specialny, alebo staci silne svetlo, aby si to videla.

šikulka

Ja som mala podobny problem,tak som prešla cez vyšetrenia u zubára,gastrologa a ked som mala ist na krcne,vysiel v casopise zdravie o mandliach fakt dobry clanok.Nasvietila som si na mandlu malym lampásikom co mal manzel z prace a videla som vela kraterikov.Niektore boli plne hnisu a tak som si ich zacala vytlacat.Musim povedat ze zapach z ust zmyzol a s nim moje caste anginy.Toto robim pravidelne a som zdrava uz vyse 2 rokov.

veronika8888

ak by niekoho zaujimalo, co mi povedal lekar:

zevraj tam mam aj capy. zobral mi vytery z nosa, z hrdla a aj krv. mala som ist na usno-nosno-krcne, ale mali dovolenku, tak tam idem v pondelok.

obvodny mi dal este sprej jox a nejaky roztok s etanolom. uvidime.....

veronika8888

vcera som sa cely vecer pokusala tam nieco najst, ale bezvysledne. tie biele loziska tam nemam. len ta mandla je flakata. idem k doktorovi a ozvem sa, co mi povedal

milovna

uf,tak toto som presne hladala aj ja na you tube len som to nemohla najst.ako si sa ktomu dostala?teda vidim,ze je to po angl.ale ani prelozit som to nevedela.tieto povlaky mam aj ja.raz mi pridu,raz odidu.ak su moc velke a moc pachnu,tak ich vytlac,ale ak su malinke,tak ich nehaj tak.vela ludi to ma,a zevraj je to hnisava angina.ono to same zmizne po case.teda si myslim,ale tamtie videa uf to je moc

dita...

No ked ti to aj páchne môže byť.Skús to zatlačiť so špáratkom ako na videu.moja dcéra už takéto mala,predtým bola chorá,tie biele ložiská už mala zastaralé,tvrdé.Ja som je to zatlačila a vypadli z toho také hnusné stvrdnuté hnisavé ...ale potom to párkrát vyplachovala Stopanginom a dalo sa to do poriadku.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.