Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ryžová kúra

jeka

ja drzim tuto kuru uz 27 dni,zajtra mam poslednych 9 dni,lepsie povedane predposlednych lebo si spravim aj tych dalsich 9 a citim sa v pohode,je to v celku nenarocna vec a da sa povedat,ze mi to vyhovuje,aspon nemusim velmi premyslat,na co mam chut,co by som si dala atd.prve dni boli trochu narocnejsie,kedze si telo zvykalo a zbavovalo sa toxinov,to som bola unavena a nespala som poriadne 4 prve noci, ale potom to uz bolo ok, zacala som spavat ako babätko,rano vstavam o par hodim skor ako predtym a som fit,citim sa dobre a mam ovela viac energie ako predtym.schudla som 5,5kg a to hlavne v prvych dnoch a teraz si uz vahu drzim,nemeni sa.ale ked prejdem na normalnu stravu,myslim,ze to pojde hore,ale to mne nevadi,lebo som to nerobila ako odtucnovacku,ale kôli zdravotnemu stavu a ten sa mi urcite zlepsil.

Ema1234

Nechcem ti brať ilúzie, ale jesť neochutenú celozrnnú ryžu je niečo iné. :-( Vydržať to prvých 9 dní je veľmi náročné. Práve vtedy sa schudne najviac, ale podľa mňa je to z hladu, pretože človek radšej neje ako tú ryžu bez ničoho. :-( Ostatné týždne sú už oproti tomu prvému ľahké.

Takže, ja odporúčam, radšej jesť pestro s primerane zníženým príjmom kalórií. :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ryžová kúra - Fórum - ZDRAVIE.sk