Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Po prvý krát na zumbu

bodka.a

aj ja som bola iba nedávno prvý krát na zumbe,tiež mám problémy s trafením sa do rytmu,od prvého cvičenia nečakaj že Ti to pôjde hneď ako precvičovateľke ale po niekoľkých hodináhc sa to zlepší ;)
a myslím si že každý má problémy sám so sebou trafiť sa,nevynechať krok čiže všetci sa starajú len o seba,čiže Teba si nikto ani nevšimne ;) držím palce ,enjoy it ;)

kids

ja tiez chodim na zumbu hoci mi vobec nejde, na kroky som antitalent aj na rychle pohyby. ale chodim, kaslem na kazdeho a mam z nej aj tak dobry pocit. ta hudba je nadherna aj ta atmosfera. mozno sa raz naucim.
urcite chod aj ty, budes spokojna. :)

batavya

ahoj, u nas su vsetci spolu, zaciatocnici aj pokrocili.Ale neboj sa, je to zabava aj ked sa netrafis, prvy az treti krat som sa ja netrafila vobec, traposila som tam ale bola to aj tak zabava a prevazna vacsina dievcat sa netrafila do rytmu tiez :)
Aj ked sa netrafis do vsetkych krokov, ide hlavne o to, aby si sa hybala a bavila, no nie?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Po prvý krát na zumbu - Fórum - ZDRAVIE.sk