Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

láska k ...

Príspevok v téme: láska k ...
ivka9090

ahojte. už dlhšie som zamilovaná do mojho učitela. teda konkretne mna neučí ale učí v škole kde som ja. je to matikár. a stále ked okolo mna prejde tak ja som cela bez seba. pred tym ked som ho videla tak sa mi moc nepacil ale ked som s nim mala par hodin zastupovanych a dozvedela som sa o nom niečo a proste rozprávala s nim a tak no tak som zistila že som zamilovaná. páči sa mi také 4 mesiace. stále som dúfala že ma to prejde že je to len tak ale nieje. velmi ma to trápi už som si kvoli tomu aj vyplakala. chcem s ním nejako nadviazat kontakt ale netusím ako. a velmi velmi ma to trápi. budem velmi vdačná za odpovede.

a ešte kebyže mi sem chcete nadávat a podobne tak dakujem neprosím. ked mi chcete napísat že sa mi páči iba fyzicky nič to nieje tak ste na omyle. tak sa mi páčili viacerí ale ved to ma do 2 mesiacov prešlo. a nebrala som to tak vážne ako toto. zaujal ma a velmi.

BamyBamy88

IVKA ja ti teraz nieco poviem ale neviem ci ta to uspokoji alebo nie netusim naozaj ako to zoberes. :) ja mam 17 rokov. a mam spoluziacku ktora bola takto zalubena do ucitela. chodila som s nou aj na zakladku a teraz na gymnazium. na zakladke bola zalubena od myslim 7 rocnika do nasho ucitela zemepisu a ucil nas aj vytvarku :) ale ta moja spoluziacka ona je velmi pekna no bola to kraska skoly stale takze s chalanmi problem nikdy nemala. ked chodila do 9 ako ty tak zacala s ucitelom flirtovat. a ten nas ucitel on bol celkom taky /uchylny sa da povedat/ takze mu to nevadilo bol aj rad. na svoj vek uz vtedy vyzerala velmi vyspelo. ucitel si ju casto aj k sebe volal ako pomahat a tak viem ze sa to niektorym babam uz aj nepacilo ale tak ja som bola celkom dobra jej kamaratka a videla som ako velmi ho lubi tak som sa do toho nestarala. :) ten ucitel je este stale na zakladnej a ona uz chodi na gymnazium. a doteraz sa STRETAVAJU a ktovie co spolu maju. ja sa tomu dost cudujem lebo najprv som si myslela ze to bude len take ze sa jej mozno lubi ale nic z toho nebude. no mylila som sa. takze IVKA podla mna nejaku tu nadej mas. :) zisti ci je slobodny a kolko to ma rokov? to je tiez dost podstatne. lebo ty ked budes mat 18 tak je to normalne :) rozkecala som sa :D

lionesssssss

ivka9090: to som si aj ja myslela :D :D :D že pri ňom cítim to čo ešte pri nikom... a že ho naveky vekov budem milovať a chcieť, a že sa neoplatí žiť, ak ma on nechce a pod.. :D

ale raz zacítiš naozaj "to, čo ešte pri nikom" a rozhodne to nebude tento chlap...

nebuď tvrdohlavá a nechaj si poradiť od starších a skúsenejších aby si si nemusela naraziť držku...

mataBB: u nás nie... a nepoznám žiaden zákon ani smernicu, ktorá by hovorila, že učiteľ nemôže mať vzťah s dospelou študentkou, resp. študentkou nad 15 rokov

mataBB

ivka platonickymi laskami si hadam presiel kazdy z nas a ver tomu alebo nie, teraz sa na tom vsetci len smejeme..budes sa aj ty, nebud tvrdohlava...co si myslis ze nejaky matikar bude chcet mat nieco so ziackou na zakladke?to by asi nebol kompletny

ivka9090

dobre ved nemusí byt každý rovnaký. ja pri nom cítim to čo ešte pri nikom inom. stále ho budem chcieť. :(

lionesssssss

ivka9090: moja zlatá, ja som neni nechápavá, ja mám niečo už odžité...

hádam si nemyslíš, že naveky vekov budeš milovať svojho matikára

ivka9090

nadzi= som rada že aspon ty ma chápes ked mi tu skoro každý hovori že to prejde a tak. :) neviem ako s ním mam nadviazat kontakt. lebo nemam odvahu sa ho len tak niečo spytať.
lionesssssss= prečo by malo všetko skonciť? možno tak u teba. dobre aj takito nechápavý musia byť ako ty

lionesssssss

kde je napísané, že učiteľa vyhodia za vzťah so žiačkou ????? myslím na strednej škole. nikde ! to sú len kecy, reálne sa to nedeje....

na základne je to ale iné , drahá ivka, tvoj učiteľ o teba určite nemá záujem... neboj sa, skončí základka, skončí aj láska...

Nadzi

kokos keby sa tak domna niekto zalubil... by som mal nahaku ci je to ucitelka alebo nie ... aj tak bude koniec sveta a na zakony kaslat... si naozaj spravne dievca mali by si zteba brat priklad si dievca ktore vie milovat...

pokial je mlady a trochu milsi viacej skus snim sa viacej rospravvat viacej sa ho pytaj na rozne veci samozrejme o skole a konkretne predmety...vyhladaj ho aj po hodine daj mu rozne otazky ci ta nemoze niako poradit tam v tom v hentom a tak urcite aspon majte kontakt... vytvori to unho dojem vzornej studentky a bude ku tebe vystupovat uplne inak ako k inym ziakom na skole... skusaj nevzdavaj sa

ivka9090

dneska sme s nim mali zastupovanu matiku. :( najradšej by som ho tam vyobímala. bol uplne úžasny. usmieval sa a bol milý. proste dokonaly. nemohla som z neho oči otrhnúť. :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

láska k ... - Fórum - ZDRAVIE.sk