lasky nasich deti

anonymkacolett

Mám 18, a človek keď ide na diskotéku tam vidí dievčatá kt. majú od 12... chodia zmalované, pretvarujú sa, lepia sa po chalanoch, a kurvia sa, a poznám aj také, kt. mali sex v 13-14 a pri mamičkách keď sú sa iba pretvarujú. Nehovorím, že aj vaša dcéra je taká, najlepšie je sa s ňou porozprávať, aj keď môže samozrejme klamať. A 17 roční chalani? Môže byť taký, kt. s ňou chce niečo len mať, lebo je mladučká a peknučká, alebo naozaj sa zaľúbili a nič od nej nebude chcieť...

zewa

mamus a sarus maju rovnaku IP :)
No nic. Cim viac im to zakazete, tym viac to budu chciet robit, lebo zakazane chuti lepsie. Teraz uz s tou vychovou vela nenarobite. Ak ste ju cely jej zivot vychovavali dobre, nemusite sa bat. Ak ste to zanedbali, nuz, dnes bezne dievcata prichadzaju o panenstvo v 14, aj skor. Takze ak jej celkom neverite, treba sa s nou vela rozpravat a najlepsie aj vysvetlit vsetko o moznom otehotneni a chraneni sa. Casto sa stretavam s tym, ze decka vedia vsetko o sexe, ale o rizikach a chorobach ani makke f.

flegma

sarus a mamus158 - mas 11 a 14 rocnu dceru? to si ako dokazala?
tam sa radsej venuj pravopisu ako vymyslaniu na fore

mamina35

ahoj,ja mam 13 rocnu dceru a taktiez sa zamilovala,ale tusim do 16 rocneho chlapca,ale ved daleko od vekoveho rozdielu niesme,tak chcem ti povedat,ze aj mna to dost zarazalo,ale ako som si spomenula na svoju mladost,tak kazdopadne som ju nehala nech si uziva tu prvu lasku,ale samozrejme ze som sa s nou o tom hlavne porozpravala,ako si ju ma uzivat a hlavne som jej vysvetila,ze so sexom ma cas,nic jej neujde,skor naopak aspon sa bude mat na co vzdy tesit ;-)a taktiez som jej vysvetlila,ake to neskor moze mat nasledky a velmi rychlo to pochopila a keby aj tak nedala na mna,tak je to jej zivot,kazdi si ho vedia sam,kazdi sa uci na svojich chybach,ale neboj prezivam to tiez,a my ako matky to veru jednoduche nemame,ked sa jedna o nase deti....

lionesssssss

mamuša, kľud...

ja som sa po chalanoch obzerala už v 11tich :D
prvý vážny bozk padol v 12tich...

takže klídek...

v 17tich som si našla normálny vážny vzťah, ktorý trvá doteraz (momentálne mám 22 rokov).

V jej veku som tiež zbožňovala aj rovesníkov, aj starších, v 16tke som sa zamotala s 24 ročným chlapom a nedošlo k sexu.

moja sesternica v 14tich chodila s 19ročnýcm chalanom, to som neschvaľovala ani ja, ale našťastie sa rýchlo rozišli, k sexu tiež nestihlo prísť

To je vždy o tom, ako si dcéru vychovala...
takže si pospomínaj na to, čo si do nej vložila, a podľa toho budeš vedieť, či jej môžeš veriť...

držím palce

MMMMMMMMMM

No neviem, ja byt otec tak by som bol dost nervozny. Ja som v 17 uz suložil, a dosť aktívne. Samozrejme starsie dievca. Musis verit ze chalanisko neni dement a nejaka 14 rocna ho nebude vobec zaujimat. Ved predsalen, ona este nemoze mat sexualne vyžarovanie. Možno je to vadný debil co ju zmotá na sex a ona ti bude doma tri mesiace plakať.

ta3

Gadget
to je krasne, obom blahozelam, Tebe aj mame, dobre vztahy, priatelstvo a dovera v rodine su zakladom pre mladeho cloveka, ktory startuje do sveta dospelych

gadget2

A vy ste kedy spoznali svojho manžela?
No moji rodičia začali spolu chodiť, ked mala moja mama 15 (a to od 14-nástich nie je daleko) a môj otec 17.
Takže si myslím, že je to úplne v pohode...

Zaspomínajte si na svoje lásky..A dcére by si mala viacej dôverovať.
Mne mama dôveruje, dovolí mi, aby prespal môj kamarát u mňa a ja u neho.. a nikdy sme žiaden sex nemali.. a to mám 21 rokov.. A prečo? Lebo mi mama dôveru, plne mi verí, že sme rozumní...

kafe

Skúsenosti nemám. Ale aj mňa to raz čaká :) Ja by som sa snažila toho chalana spoznať, čo sa jej na ňom páči, čo o ňom vie, čomu sa venuje, akých má kamarátov.. a kľudne nech sa priatelia. Nejak nenápadne by som si ho vyhliadla a akože náhodou ho stretla.. a pokecala zoči voči, čo je zaž, aký pocit z neho mám a poprosila ho, aby mi dával na dcéru pozor, že sa o ňu bojím. Strach z neznáma má veľké oči, môže to byť fajn chalan a dcéra môže prežiť nádhernú pubertu. S dcérou by som pokecala o tom, aby si dokázala povedať svoj názor a nenechala sa tlačiť do vecí, ktoré nechce. Aby vedela povedať nie, aby NErobila veci len preto, lebo to robia všetci ako nejaká ovca v stáde. Bozky sú fajn, dotyky (ach jo) ešte ako tak, maznanie sa a sex NIE. Stretávanie sa v partii, v zaľudnených miestach sú O.K, stretávanie na odľahlých miestach a osamote (len oni dvaja) NIE.