Lost need ur advice :-)

lost

jj, tak to bude asi lacnejsie, lebo mozes z viac eshopov kupovat atd..
tiez som tak chcel, ale netrufol som si poskladat vlastny PC :D
i ked udajne to nie jetazke, navodov je na nete vela, ale.. predsa len taky PC nie je lacny a bal som sa ze zle zapojim a skrat pride :D
i ked raz som si kupil chladic na CPU, ja ze super, to tam nejak napcham, uz som to raz urobil, tazke ale dalo sa..
a co sa mi nestalo, ten chladic co som kupil tam bolo treba prichytit ZO ZADU zakladovej dosky
no a teraz ju vybrat :D to bola adventura :D ale tak podarilo sa :)
sranda, ked je clovek v slepej ulicke , nema na vyber :)

sweater

dik :) hadam bude fun, ked nepride zly tovar resp. ked nepride a mal by xD. vcera som vymyslel super plan, poskladat si super progamersky pc sam, s komponentou co si objednam, akurat este som nevyriesil 2 zadrheli, have no money a tiez sa tomu vobec nerozumiem :_(... snad sa to podda casom :-) a skusenostami :) dik

herschniebel

diky lostik :-), v tych osotatnych eshopoch sa plati ako? tiez ako cez ebay? ten ucet cez email? noo asi by som si ho mal uz konecne zriadit... a ten pandorf poznam, znackove oblecenie celku o dost lacnejsie pretoze je to outlet :-) dik este raz, idem poklikat vsetky odkazy :-)

lost

Ach neee... 3 stranovy prispevok a noteook mi ho odstrani :D:D
mizerne rozmiestnenie klaves, lenovo je smejd v tomto :D

no nic, tak este raz..
elektronika zo SR:
zvacsa pozuviam take cenove vyhladavace ako su:
www.najnakup.sk
pevne-disky.heureka.sk
www.pricemania.sk

tam je vidiet ten rozdiel atd :)
tie najlacnejsie mavaju divny web, pretoze myslim si ze zvacsa su to take obchody, ze maju jednu kancelariu v administrativnej budove a tam sa osobne prebera tovar, alebo posiela postou/kurierom. Cize preto im odpadava naklad na vela zamestnancov a prenajmy budov v rozumnej lokalite atd..
Ale obcas si treba davat pozor, aby to nebol podvod, i ked, s takym shopom som sa zatial osobne nestretol.

Oblecenie zo SVK eshopu, to neviem, kupoval som zatial tu:
www.roadkilltshirts.com
- lacne tricka s vtipnym motivom
www.scotweb.co.uk
- kasmirove oblecenie (i ked cenovo drahe, ale v zime jeto super :D )

Este jeden velmi lacny obchod:
-odkaz odstránený-
- elektronika a vsetko mozne.
- postovne je ZADARMO, aj ked objednam tuskovu baterku za par centov :)
- reklamacie su udajne tak, ze im to poslam spat a poslu mi novy produkt, alebo opravia zadarmo, to som zatial len pocul, lebo som osobne nereklamoval, i ked sa mi jedna baterka za 50USD uz pokazila (900lm, LED, malicke - pre porovnanie bezne baterky za 5-10eur maju tak do 200lm svietivost, pre porovnanie, slnko ma tusim 100 000lm)
ceny maju ale super, cca o 10-300% lacnejsie ako u nas :)
poste to trva od 2 do 4 tyzdnov dorucit.

Cize vlastne nemam nic "najradsej" :D
este amazon.com a ebay.com je dobre na oblecenie, naozaj obrovsky vyber a dolar je teraz cca 1.42 takmer, to je super kurz zatial :)

elektornika z USA a tak sa tiez oplati, ak je posta + dan + clo menej ako cna u nas aspon o 10% podla mna, lebo nie kazdy produkt ma celosvetovu zaruku, tak som kupoval notebook pred 3 rokmi, cena tam 999USD a u nas 999EUR (a to som mal este lepsiu konfiguraciu). Celkovo som usetril cca 200eur, aj po zaplateni posty, cla a dane (clo je individualne, notebook ma tusim male, ak vobec nejake), tak isto som si odtial kupil ipod napr, ked u nas este nebol :D

ceny su tam fajn, len si treba spocitat vsetky naklady...

A ak nie internet, tak nedavno som skusil Parndorf, a ceny tam maju tiez dobre :) schvalne som si ich porovnaval s SK obchodom (tiez kamennym) a je to tam lacnejsie o cca 10-20% niekedy aj daleko viac, ak je tam vypredaj. bral som botasky vacsinou, ale neviem presne kolko tam clovek usetri. lebo napr niektore co som nasiel tam, som nenasiel tu.. tak ale ludia to chvalia, ze vyssia kvalita ako u nas a zaroven nizsia cena.. ale asi treba sledovat vypradaje atd :)
Tusim tu maju nejake vypisane:
www.designer-outlet-parndorf.at

Ale zvacsa nemam nic 'oblubene' skor vzdy hladam cez google :) a casto mi to najde novy eshop... :)