Sny

Príspevok v téme: Sny
detecteur

Dobry vecer..
Chcel by som poprosit o pomoc niekoho kto ma podobne skusenosti,poslednu dobu sa mi vracaju nocne mory,niekedy neviem ci v noci spim alebo som si to len predstavoval,strhne ma zo sna a trva mi tak do 8 sekund kym si zrovnam realitu.odsluzil som 7 rokov vo francuzkej legii,nemal som s tym problemi ale psolednu dobu sa mi pravidelne vracaju co ma zacalo znepokojovat,nemozem uz stale pred svojou priatelkou zatlkat,vravim jej ze som sa prejedol a z toho mi je zle.vyhladal by som pomoc psychologa,len neviem ci by bol pripravny pocut o mojich zazitkoch..

bebeta

ahoj ,,ja by som priatelovi o tom povedala,,nielen laska, sex,tuzba ale aj opora, porozumenie a pomoc patri do vstahu, Je to urcite skuska zivota ako mozte spolahnut jeden na druheho,So mnou by partner urcite vyhladal odbornika a stal pri mne,. tak sa toho neboj vsetko zle raz prejde.a ja ti prajem iba pekne sny a vela sily.....

lost

"len neviem ci by bol pripravny pocut o mojich zazitkoch.."

To su az take zle ? brutalne?

no ak nie to, tak co tak to skusit blogovat? teda ak to aspon trosku potrebujes dat zo seba von...

lochness

podla mna sa priatelke zver, isto sa ti ulavi aspon trochu, ved na to je to tvoja polovicka, aby ta vypocula a pripadne ti nejako pomohla... aj toho psychologa skus, ak ine nepomoze... gl