Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ktorým smerom sa v IT vydať ? Cisco, programovanie, Oracle, web master atď.

Príspevok v téme: ktorým smerom sa v IT vydať ? Cisco, programovanie, Oracle, web master atď.
Genesis

viem že toto je asi nevhodne zaradený príspevok ale ak môžete doporučiť iné fórum kde by som mohol položiť túto otázku budem povďačný

už strašne dlhú dobu sa snažím nájsť nejaký užitočný kurz aby som zvýšil svoje šance súčastnom trhu práce. Usúdil som že asi najlepšou voľbou bude ak sa vydám smerom IT. Som v tomto smere ale úplný nováčik a jediné čo zatiaľ mám je len snaha a chuť sa vzdelávať za účelom možnosti nájdenia lepšieho zamestnania.

Len neviem ktorý smer si v IT vybrať. Preferoval by som taký ktorý nie je až strašne ťažký na naučenie (pretože pravdepodobne sa budem musieť učiť ako samouk vzhľadom na to že niektoré IT kurzy sú nehorázne drahé).

Chcel by som sa spýtať čo by ste mi odporučili kade sa v IT vybrať (môžete mi doporučiť aj niečo mimo IT ak to zvýši nejak signifikantne moje šance na trhu práce)

Doteraz som rozmýšľaľ nad tým že by som si skúsil samoštúdiom spraviť certifikát cisco CCNA. Myslite že je to dobrá voľba a má to cenu sa o to snažiť? .. nerád by som sa učil 1100 stranovú knihu a zaplatil za skúšky a nakoniec by mi to bolo cele naprd rovnako ako moja vysoká škola.

AdamKrt

CCNA certifikat je platny 3 roky :)
Je to sice o sietarine, ale Cisco neni jediny vyrobca sietovych zariadeni. Tak by som povedal, ze ide o uzku specializaciu a od toho aj uzku moznost zamestnania. Ale zalezi na zamestnavatelovi, ake ma podmienky...

www.cisco.com

Treba sa rozhodnut aj kde chces robit, aku robotu, ci Ta ma bavit, ci chces len velky plat, ci oboje... :) Ci najdes taku robotu tam kde si, ci sa budes musiet stahovat do ineho mesta, ci statu....

Nech su dnes akekolvek ponuky, situacia nez dostudujes, moze byt uz uplne ina... Naviac prax je casto vzdialena na hony od teorie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ktorým smerom sa v IT vydať ? Cisco, programovanie, Oracle, web master atď. - Fórum - ZDRAVIE.sk